PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: localhost session hatası ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar wamp serverda session modüllerini aktif etmeme rağmen localhostumda session oluşturamıyorum ?
Hangi PHP versiyonunu kullanıyorsunuz ? Normalde PHP versiyonları yüzünden local hostlarda sesion hataları oluşabiliyor
5.5.12 php versyonu

expert

Hizmetlerde ayarlama yaptınız mı
daha önce localde hiç session kullanmadım hizmet ayarı falan yapmadım sadece session modüllerini aktif ettim
Peki iki versiyonun da sürümleri aynı mı ?
yardımınız için teşekkürler wamp server da modülün biri eksik olduğundan kaynaklanıyormuş

Oğuzhan

(29/04/2016, Saat: 18:20)nic00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yardımınız için teşekkürler wamp server da modülün biri eksik olduğundan kaynaklanıyormuş

Sorunu çözebildiğine sevindim kolay gelsin

expert

Kolay gelsin sana daha çok sorunla karşılaşabilirsiniz tercübe iyidir wamp hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim
(29/04/2016, Saat: 20:04)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kolay gelsin sana daha çok sorunla karşılaşabilirsiniz tercübe iyidir wamp hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim

dediğin gibi sorunlar çıkıyo çözümleri genelde yabancı kaynaklarda olduğundan diimiz döndüğünce hallediyoruz Smile