PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hangisini Almalıyım?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selamun aleyküm guyz.Yakın zamanda PC alacağım, oynamak istediğim oyunlar; Payday 2, Grand Theft Auto V, PUBG, H1Z1, Assassin of Kings - The Witcher: III, Mount&Blade II: Bannerlord, Rocket League ve klasik Valve(Source) oyunları.Tabii bilgisayarın parasını kendim ödeyeceğim için içim acımıyor değil.Sizce BUNU alsam yeterli mi, yoksa 1 ay daha çalışıp BUNU mu almalıyım?
2.olan sistem çok daha iyi.
(09/06/2017, Saat: 22:52)Ahmet Doğukan G. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2.olan sistem çok daha iyi.

Ahmet kardeşim haklı performans olarak 2 ci sistem ile 1ci sistem arasında en az 2 kat var
iyi günler benim anakartım ph755mlx asus soket tipi 1156 1333ghz kadar ram destekliyor işlemcim intelcorei5 760 oda 1333ghz ram destekliyor bende bu 2 özelliğie göre corsair vengance 2x4=8 ram almayı düşünüyorm ama ramler 1600mhz burada uyumluluk sıkıntısı yaşarmıyım anakartım max 8gb destekliyor cevabınızı bekliyorm teşekkürler. destekelemiyor ise önerebiliceğiniz en kaliteli ram önerisinde bulunurmusunz tekrar teşekkürler...