PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sd Kart Bilgilerim Silindi!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Beyler hafıza kartımda çok önemli fotoğraflarım vardı bi şekilde içindeki bütün veriler biçimlendirilmiş ve içindeki tüm fotoğraflarım herşeyim gitti acil yardıma ihtiyacım var acill nasıl fotoğrafları kurtarabilirim

expert

1 başlığı düzelt
2 bununla tarat derinlemesine tikini işaretle recuva
(24/07/2016, Saat: 23:08)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1 başlığı düzelt
2 bununla tarat derinlemesine tikini işaretle recuva

Seni dinlemiyor galiba
forumdaki yazılarının tamamını kalın (bold), eğik (italik) veya büyük harflerle yazmak yasaktır.

expert

Yok light dinliyor ya aktif kullanıcımız
(25/07/2016, Saat: 00:02)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yok light dinliyor ya aktif kullanıcımız

Anladım
(25/07/2016, Saat: 00:02)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yok light dinliyor ya aktif kullanıcımız

aga tutuşunca kural falan unuttum çok önemli benim için eğer herşeyi kurtarırsam sana ist cevahirde bi yemek ısmarlicam

expert

İşin görülsün bir duan yeterli benim için

expert

Bunuda kullanabilirsin
EASEUS Deleted File Recovery 3.0.1
(25/07/2016, Saat: 00:23)InFlames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Değerli forum kullanıcısı Tıklayarak siteye gidebilir ve işlemleri uygulayarak kurtarabilirsin

(25/07/2016, Saat: 00:26)system3276 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunuda kullanabilirsin
EASEUS Deleted File Recovery 3.0.1

Sen ikisinde bak insallah bilgileri kurtarırsın
Sayfalar: 1 2 3