PC Hocası Forum

2400 TL LoL Bilgisayarı Topladık
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 53
Kıdem: 15-04-2016

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta PCH Garaj olarak 2400 TL'lik League of Legends ve çeşitli MMORPG/MOBA oyunları için konsept oluşturduk. Ancak bu sistemde isterseniz GTA 5 oynayın, isterseniz CS Go oynayın hiç fark etmez. Sadece konsept olarak LoL bilgisayarını seçtik.

NOT: Dolar kuru arttığı için bu sistemin normalde fiyatı 2000 TL'di. Şuanda 2400 TL düşmesini bekliyoruz biz de.

Neyse lafı daha fazla uzatmadan video ile sizler baş başa bırakalım Smile

.
Konu: 14
Kıdem: 11-08-2016

abi yazın bende pc toplamayı düşünüyorum yardımcı olursunuz dimi Smile

.
Konu: 53
Kıdem: 15-04-2016

Ayıpsın atla gel ofise Smile

.
Konu: 75
Kıdem: 24-04-2016

Her video'da hatalarımızı görüp bir sonraki video'da daha iyi olmaya çalışıyoruz. Umarım videomuz beğenilmiştir.

İletişim:bahadir@pchocasi.com.tr
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)

.
Konu: 33
Kıdem: 30-09-2016

bahadır hocam yorum yapabılıozmu vıdeolarınıza Big Grin

.
Konu:

kardeş youtube kanalınız var mıSmile

.

videolar hakkında nacizene daha ıyı olabılmek adına yorum yapmak ıstıorum burdan hocamlarımBig Grin musade varmı

.
Konu:

tabi ki eleştiri yorum ve düzenlemelere her zaman açığız

.

hocam oncelıkle vıdeo "bız kasayı topladık haberınız olsun" amacıyla cekıldı ıse bır yorum yapamam ama. sonucta bır emek harcanmısken burada daha fazla harcadgınız emegı gormek ısterdım. bılmeyen bırıne rehber olabılır aslında her yapılan vıdeo. anakartın ayak vıdaları, ramlerın bırden fazla oldugunda takılma yontemlerı vb. tarzda bılgıler eklenebılır. sahsen dusuncem z170 ozellıklerını duymaktansa anakartın kasaya montesını 1 dk anlatmanızı ısterdım. 2*8 gb bır ram takılsa ne yapılması gerektıgını soylemenızı ısterdım. termal macun surerken ne yapmak lazım nekadar surmek lazım bunu duymak ısterdım. macun surulmezse fazla surulurse dogacak sonucları bılmek ısterdım. kıller ethernetten bahsetmenız guzeldı ama eksıkler vardı dıye dusunuyorum. haddimi aştıysam sürç-i lisan ettıysem affola.

bu arada parcalarla ılgılı teknık bılgıyı zaten verdıgınız lınklerde aslında gorebılıyoruz. cumlelerım yanlıs anlasılmasın. verdıgınız emege saygım var onun ıcın emegınızı daha cok on plana cıkartmak ıstedım

(Son Düzenleme: 27/11/2016, Saat: 22:23, Düzenleyen: PCMaster.) .
Konu: 75
Kıdem: 24-04-2016

Eleştiriye her zaman açığız Smile Yorumunuz için teşekkür ederiz. Videoları olabildiğince kısa tutmaya çalışıyoruz bunun sebebi ise uzun olursa insanları sıkacağı yönündeki düşüncemiz. Mümkün olan en kısa sürede insanları hedefe götürmeyi amaçlıyoruz. Bir de şehir dışından geldiğimden çok vaktimiz olmuyor ne yazık ki ve inanın epey ürünümüz var en iyisini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Nasıl yapılır tarzında videolar da gelebilir elbette neden gelmesin Smile Hatta ve hatta belki bir canlı yayında toplarız kim bilir Smile

İletişim:bahadir@pchocasi.com.tr
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)

.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi