PC Hocası Forum

Ekran Kartım Gözükmüyor
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 2
Kıdem: 05-08-2016

Sistemi dün topladım rx 460 nitro model ekran kartı gözükmüyo. Dxdiagta da aygıt yöneticisindede yok. Driverlarıda kurdum yine yok. Acaba kart yerine mi oturmadı dicem ama fanlar dönüyo sizce sorun ne

Alıntı
.
Konu:

Biosu sıfırlayın bios pilini çıkarıp dik şekilde yuvasına oturtup 5 saniye kadar bekle sonra çıkar 1 dk bekle yuvasına tak pc çalıştır

Alıntı
.
Konu: 75
Kıdem: 24-04-2016

sokete oturtamamak çok zor plastic kilidi aç bastır oturunca ses cıkar zaten. kimisinde çıkmaz yada az cıkar dikkat et kırma kartları Big Grin

İletişim:bahadir@pchocasi.com.tr
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)

Alıntı
.
Konu: 19
Kıdem: 18-08-2016

kart yerine oturmasa sinyal alamazsın kart yerine oturmuştur muhtemelen farklı bi kart ile deneme ihtimalin varsa birde farklı kartla dene bide çok düşük bir ihtimal ama anakartın o ekran kartını desteklemiyor olabilir çünkü başıma gelmişti bide ekran kartını çıkar bakır yerleri yumuşak silgi ile çok bastırmadan ve zarar vermeden silmeyi dene ekran kartının soketine bak içinde toz vs bi pislik falan girmiş olabilir oraya üfle Big Grin bunlar ihtimaller tabi ,birde ana kart modelini yazar mısın daha iyi yardımcı olabiliriz belkİ
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool

Alıntı
.
Konu: 2
Kıdem: 05-08-2016

Bios pilini falan bilmiyorum anakartta msi h110m pro vd ben geliba yanlış driverı indirmişm sappirein sitesinden indridim galiba amdnin sitesinden indirmem lazımmış

Amd sürücüsünü indirdim oldu teşekkürler Big Grin

Alıntı
(Son Düzenleme: 08/09/2016, Saat: 12:24, Düzenleyen: Ekrem Ünal.) .
Konu:

:

Smile

Alıntı
.
Konu: 19
Kıdem: 18-08-2016

kasayı açınca 50 krş benzeyen bi şey var anakartın üzerinde o bios pili Big Grin
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool

Alıntı
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşırı ekran parlaklığı ve bulanıklık Suphi Kart 11 129 11/10/2017, Saat: 22:19
Son Yorum: onur.firatt
  ekran ayarları gelmiyo win 10 Polat Öztürk 1 40 10/10/2017, Saat: 10:42
Son Yorum: UzmanPC
  Ekran Kartı Garantiden geldi hala bozuk. Sorunu nedir? burakturhan 8 160 07/10/2017, Saat: 19:25
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  oyun oynarken ekran kapanıyor kasa çalışıyor Ihsan Özan 2 159 22/08/2017, Saat: 19:37
Son Yorum: Ihsan Özan
  Zotac 1050ti O.C. Siyah ekran sorunu Abdullah Van 0 111 21/08/2017, Saat: 20:43
Son Yorum: Abdullah Van

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi