PC Hocası Forum

Lütfen Yardım Edin !
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1
Kıdem: 21-02-2017

Öncelikle herkese selamlar. Benim bir kaç sorum var ve bunları hocamıza sormak istiyorum.

1 Benim hp laptop var ve bunda çift ekran kartı var. İntel hd ve amd r5. Ben intel hd den amd ye geçiş yapmak istiyorum .Birkaç yerde araştırdım sürücü falan yükle dediler ancak ben bir şey anlamadım lütfen siz anlatın.
[img][/img]

2 Benim tarayıcımda durduk yere siteler açılıyor. Kumar siteleri sohbet siteleri gib ancak ben bunlara hiç tıklamadan birden oluyor. Nasıl düzeltebilirim cevaplarsanız sevinirim.

Alıntı
.
Konu: 47
Kıdem: 27-12-2016

İntel olana sağ tıklayıp devre dışı bırakırsanız sadece AMD olanı kullanırsınız. Tarayıcı sorusuna cevap verecek olursam, Adblock eklentisini kullanırsanız sorun düzelir. Ancak Chrome, firefox opera kullanıyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Alıntı
.
Konu: 4
Kıdem: 24-04-2016

Intel olanı devre dışı bırakma. Bazı sistem özelliklerini kullanamazsın. Çünkü sistem normal grafiksel yönetimler için inteli kullanır. Gelişmiş grafiksel uygulamalara geçildiğinde takviye olarak ikincil grafik işlemciyi ele alır. Eğer bir uygulamayı amd işlemci ile çalıştırmak istersen uygulama exesine sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır diyerek istediğin grafik işlemciyi seçebilirsin.

Alıntı
.
Konu: 19
Kıdem: 11-12-2016

(17/03/2017, Saat: 23:17)Quadro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Intel olanı devre dışı bırakma. Bazı sistem özelliklerini kullanamazsın. Çünkü sistem normal grafiksel yönetimler için inteli kullanır. Gelişmiş grafiksel uygulamalara geçildiğinde takviye olarak ikincil grafik işlemciyi  ele alır. Eğer bir uygulamayı amd işlemci ile çalıştırmak istersen uygulama exesine sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır diyerek istediğin grafik işlemciyi seçebilirsin.

Masaüstüne sağ tıkla control paneli var amdnin en üstte çıkar onu tıkla performans menüsü olur sol tarafa bakarsan oraya tıkla grafiği performansa çek 
Tarayıcı virüsü var sende Norton power menajer indir kur tarat bulur virüsleri

Alıntı
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up masaüstü bilgisayarıma ekran kartı alacağım yardım gerekiyor Tamer Bayar 6 98 03/12/2017, Saat: 11:42
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Eski sisteme ekran kartı önerisi lütfen! LéCreaux 5 65 02/12/2017, Saat: 20:42
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Ekran Kartı Yardım !!!! Veysel Kuşci 7 181 27/09/2017, Saat: 20:11
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  Laptop a harici ekran kartı takma (Yardım) Gürkan Özyurt 4 228 27/09/2017, Saat: 17:08
Son Yorum: Suphi Kart
  yardım edermisiniz Hasan Camgöz 5 230 23/06/2017, Saat: 09:48
Son Yorum: UzmanPC

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi