PC Hocası Forum

Mobil Uygulama Yazma Zorluğu ?
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 4
Kıdem: 17-08-2016

Öncelikle amacımı açıklayayım. Benim projem için android tabletlere uygulama yapmam gerekiyor.
Kompleks bir şey değil mantıkta veri tabanından sorular çekilecek. Cevaplandığında veri tabanına tekrar veri eklenip ana pc den o veriler alınacak. Veri çekme ve almada sıkıntım yok.
pc için c# kullandım android için java kullanmak istiyorum fakat android studio kullanmasını da pek bilmiyorum daha doğrusu mobil uygulama nasıl yazılır onu bilmiyorum.
Biraz karışık geldi açıkçası. Bazı nedenlerden dolayı projeye geç başladım ve aslında mobilde fazla bir komut yok
Veri çek/ çektiği zaman 15 saniye limit koy / işaretlenen veriyi veritabanına yolla/ diğer sorunun gelmesini bekle/ 
Hepsi bu kadar fakat inanın felaket zorlanıyorum.
Hazır kod istemiyorum (aslında iyi olabilir de Big Grin )  En azından android studio ve javanın kullanım mantığını, temelini kısaca kafamda zemin bir tasarı fikir oluşması lazım. Acaba burada yardımcı olabilecek biri var mı ? 
Yapmak istediğim program kompleks değil fakat istediğimi anlatabildim sizlere.
Düzgün sade kaynak ta bulamadım açıkçası. Bu istediğim program maks 3-4 gün e yapılabilecek bir şey fakat dediğim gibi çok sıkıntı yahu :Big Grin
Şimdiden yorum yazan yardım eden-fikirlerini sunan herkese teşekkürler

Alıntı
.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi