PC Hocası Forum

RADEON HD 7850 2GB NASIL BİR EKRAN KARTI
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 2
Kıdem: 22-08-2016

Merhaba 2.el ekran kartı alacam aklımda ki marka erkan kartı nasıl bir ekran
kartıdı kullanan varmı
sahib oldugum sistem ;
intel dual core e5700 3.0 ghz
ram 4 gb ddr3
almak istediğim ekran kartı ise radeon hd 7850 2 gb
grafikli oyunlarda (gta 5, watch dogs,vs vs)
high ayarlarda kaç fps alır

Alıntı
(Son Düzenleme: 22/08/2016, Saat: 16:55, Düzenleyen: Ramazan Kurnaz.) .
Konu:

Düşük fps alırsın çünkü İşlemciN düşük o yüzden fazla heveslen më ekran kartı kötü bir kart değil alınabilecek bir kart
Bide başlık ve içeriği düzenlerseniz sevinirim Hepsi büyük harfle olmaz

Alıntı
.
Konu: 75
Kıdem: 24-04-2016

1.si konunu düzenlemen gerek artık hepsi capslock acık bırakılarak yazılmış konuları silicem o dereceye geldik bize de hak verirsinizki defalarca uyarı yapıyoruz yorulduk.
2.si hangi ayarlarda kac fps alırım diye bir soru cevaplanması en büyük otoritelerce bile mümkün değil. hangi oyun? cs go mu withcer 3 mü doom mu gta 5 mi mirrors edge mi Mario mu hangisi ?
3.sü biz 50 fps bile desek alacağın fps ssd ram ekran kartı işlemci vs vs gibi etmenlerden dolayı ille değişecektir.

İletişim:bahadir@pchocasi.com.tr
(Lütfen Soru-İstek-Öneri taleplerinizi forumdan sorunuz.)

Alıntı
.

(22/08/2016, Saat: 07:38)Teknosoftyazılım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşük fps alırsın çünkü İşlemciN düşük o yüzden fazla heveslen më ekran kartı kötü bir kart değil alınabilecek bir kart
Bide başlık ve içeriği düzenlerseniz sevinirim Hepsi büyük harfle olmaz

tamam sağol peki kaç fps alırım mesala gta 5 high ta 
yada i3 6.nesil alırsdsam ultra da kaç fps alırım

(22/08/2016, Saat: 09:04)Rurouni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1.si konunu düzenlemen gerek artık hepsi capslock acık bırakılarak yazılmış konuları silicem o dereceye geldik bize de hak verirsinizki defalarca uyarı yapıyoruz yorulduk.
2.si hangi ayarlarda kac fps alırım diye bir soru cevaplanması en büyük otoritelerce bile mümkün değil. hangi oyun? cs go mu withcer 3 mü doom mu gta 5 mi mirrors edge mi Mario mu hangisi ?
3.sü biz 50 fps bile desek alacağın fps ssd ram ekran kartı işlemci vs vs gibi etmenlerden dolayı ille değişecektir.

ben yenyim  bilmiyom kuralları siz defalar uyarmış olabiirsiiniz ama ben yok dum

Alıntı
(Son Düzenleme: 22/08/2016, Saat: 14:16, Düzenleyen: Ramazan Kurnaz.) .

artık biliyorsun düzenleyebilirsin. üzerine alınma kesinlikle kişisel bir şey olarak algılamanı istemem. Bu konuyu okuyacak herkese belirtmek istedim çünkü gerçekten defalarca uyarıyoruz ve düzelmiyor.

Alıntı
.

(22/08/2016, Saat: 15:06)Rurouni Adlı Kullanıcıdan Alıntı: artık biliyorsun düzenleyebilirsin. üzerine alınma kesinlikle kişisel bir şey olarak algılamanı istemem. Bu konuyu okuyacak herkese belirtmek istedim çünkü gerçekten defalarca uyarıyoruz ve düzelmiyor.

şimdi düzenliyorum merak ettim neden büyük yazmak kurallara aykırı neden bu kural var 
sadece merak sorgulamıyorum

Alıntı
.

http://forum.pchocasi.com.tr/konu-forum-...kinda.html

bunu site sahiplerine sorsan daha iyi olur Smile

Alıntı
.
Konu:

Google crawler yani örümcekler 3 hafta da bir periyodik olarak internet dünyasında dolaşır ve web siteler üzerinde taramaya yaparak, web site içinde yer alan tüm yazıları, resimleri, yazılım hakkındaki detayları ve altyapı hakkında bilgi toplar.

bunları toplarken bizim linkleri rahatlıkla alabilmesi için büyük küçük harf duyarlılığı olması gerekir

Alıntı
.

(22/08/2016, Saat: 20:33)Teknosoftyazılım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Google crawler yani örümcekler 3 hafta da bir periyodik olarak internet dünyasında dolaşır ve web siteler üzerinde taramaya yaparak, web site içinde yer alan tüm yazıları, resimleri, yazılım hakkındaki detayları ve altyapı hakkında bilgi toplar.

bunları toplarken bizim linkleri rahatlıkla alabilmesi için büyük küçük harf duyarlılığı olması gerekir

Anladım sağol

Alıntı
.
Konu:

Rica ederim

Alıntı
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekran Kartı Uyumluluğu HalitMA 10 151 05/10/2017, Saat: 19:30
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  Ucuz Ama İyi Ekran Kartı Arıyorum Batuhan Can Erkan 38 1,543 02/10/2017, Saat: 17:23
Son Yorum: UzmanPC
  Ekran Kartı Yardım !!!! Veysel Kuşci 7 118 27/09/2017, Saat: 20:11
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  Laptop a harici ekran kartı takma (Yardım) Gürkan Özyurt 4 119 27/09/2017, Saat: 17:08
Son Yorum: Suphi Kart
  i5 6500 msi z170a pro ekran karti tavsiyesi Damian 5 152 13/09/2017, Saat: 11:31
Son Yorum: Damian

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi