PC Hocası Forum

Y510P NUMLOCK
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 7
Kıdem: 10-01-2017

.iyi günler ben lenovo y510p aldım içinde windows 8.1 yüklü ve numlock tuşunda sorun yaşıyorum numlock kapalı veya açıkken tuşa basıyorum ses geliyor ama sayıları yazmıyor ? sağ sol yön tuşu olarak algılıyor ne yapmalıyım ?

Alıntı
.
Konu: 13
Kıdem: 11-02-2017

Buraya tıklayarak sisteminizi tarayıp güncellemeleri yapmasını sağlayınız.

Birde num lock tuşuna her bastığında ses çıkıyorsa numlock tuşuna 5 saniye basılı tutun ses çıkana kadar bekleyin ve birde öyle sonuca bakın.

Ayrıca denetim masası - Erişim Kolaylığı - Farenin .alışma biçimini değiştir - Fare tuşlarını Etkinleştir tikli ise tiki kaldır - Fare Tuşlarını Ayarla - Diğer Ayarların altında NUM LOCK aşağıdaki gibi olduğunda fare tuşlarını kullan: Açık ise kapalı yapıp dene kapalı ise açık yapıp dene. Yolları izleyerek test edin.

Alıntı
(Son Düzenleme: 09/08/2017, Saat: 02:59, Düzenleyen: onur.firatt.) .
Konu: 7
Kıdem: 10-01-2017

(09/08/2017, Saat: 02:42)onur.firatt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buraya tıklayarak sisteminizi tarayıp güncellemeleri yapmasını sağlayınız.

Birde num lock tuşuna her bastığında ses çıkıyorsa numlock tuşuna 5 saniye basılı tutun ses çıkana kadar bekleyin ve birde öyle sonuca bakın.

Ayrıca denetim masası - Erişim Kolaylığı - Farenin .alışma biçimini değiştir - Fare tuşlarını Etkinleştir tikli ise tiki kaldır - Fare Tuşlarını Ayarla - Diğer Ayarların altında NUM LOCK aşağıdaki gibi olduğunda fare tuşlarını kullan: Açık ise kapalı yapıp dene kapalı ise açık yapıp dene. Yolları izleyerek test edin.

çok saol hocam 5 sn basılı tutunca oldu seviyorum sizleri  Heart

Alıntı
.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lenovo y510p Sorun Mesut Gayrak 9 304 04/07/2017, Saat: 13:30
Son Yorum: BilgisayarcıGenç

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi