PC Hocası Forum


Yarın Büyük Gün !
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 18
Mesaj: 215
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 21-08-2016

"Son yıllarda milletimizin fiilî olarak gösterdiği kabiliyet, istidat ve kavrayış kendi hakkında kötü düşünenlerin ne kadar gafil ve ne kadar gerçeği görmekten uzak, görünüşe aldanan insanlar oldugunu pek güzel ispat etti. Milletimiz kendisinde var olan vasıfları ve değeri, hükumetin yeni adıyla, medeniyet dünyasına çok daha kolaylıkla gösterebilecektir. Türkiye Cumhuriyeti, dünya devletleri arasında tuttuğu yere lâyık olduğunu eserleriyle ispat edecektir."

"Arkadaşlar, bu yüksek rejimi yaratan Türk milletinin son dört yıl içinde kazandığı zafer, bundan sonra da birkaç misli olmak üzere kendini gösterecektır. Bendeniz, kazandığım çok önemli gördüğüm bir noktadaki ihtiyacı arz etmek mecburiyetindeyim. O ihtiyaç, yüce hey'etinizin şahsıma karşı gösterdiği sevgi, güven ve desteğin devamıdır. Ancak bu sayede ve Tanrı'nın yardımıyla, bana verdiğiniz ve vereceğiniz görevleri en iyi şekilde yapabileceğimi ümit ediyorum."

 
"Daima sayın arkadaşlarımın ellerine çok samimî ve sıkı bir şekilde yapışarak, kendimi onların şahıslarından bir an bile uzak görmeyerek çalışacağım. Daima milletin sevgi ve güvenine dayanarak hep birlikte ileri gideceğiz. Türkiye Cumhuriyeti mes'ut, muvaffak ve muzaffer olacaktır.
                                                     -Mustafa Kemal Atatürk

Evet arkadaşlar yarın büyük gün. Cumhuriyetimizin 93. yaşını büyük bir gururla kutlayacağız ! 
3AQ6qp.jpg

Alıntı
.
Konu:
Mesaj: N/A
Cinsiyet:
Kıdem: N/A

Bugünün Türkiyesi maalesef ki ulu önderi izlemiyor ve sürekli sıkıntılarla uğraşıyor en kısa zamanda düzelmesi ümidiyle
29 ekim umudu ile

Alıntı
.
Konu: 58
Mesaj: 1,785
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 15-04-2016

Bu ülke kolay kurulmadı. Çok badireler atlattık en yakın örneğini de 15 Temmuz'da gördük. Eğleniriz, öğreniriz, çalışırız, çabalarız. Ancak Türkiye olmazsa hiçbirimiz olmayız. Allah bu ülkeye zeval vermesin.

Cumhuriyetimizin 93.yılı kutlu olsun.
logo1.png

Alıntı
.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Powered by MyBB
Pchocasi.com.tr


Tasarım