PC Hocası Forum

Zula 120.000'TL'lik turnuva
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 19
Kıdem: 18-08-2016

Türk Yapımı online oyun Zula yeni bir sezona başlıyor ve bu sezonda toplamda 120.000 TL değerinde hediyeler dağıtıyor gerek nakit gerekse oyun ekipmanları dağıtacağını söyledi. 

Ayrıntılı bilgiye http://www.zulaoyun.com/tr/zulada-turnuv...-basliyor/ burdan ulabilirisiniz arkadaşlar. Bu oyuna hepimizin destek vermesi gerektiği düşünüyorum PCHoca'ları sizde bunu FB'de paylaşırsanız destek vermiş olursunuz sonuçta bu oyun ülkemizin gururu değil mi ? Smile

GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool

(Son Düzenleme: 07/10/2016, Saat: 00:37, Düzenleyen: OceanLaB.) .
Konu: 0
Kıdem: 06-10-2016

Biz de bir türk vatandaşı olarak tam kadro gidiyoruz Big Grin

.

Aynen hemi türk yapımı bir oyun olduğu için hemi de oyun içi market alışverişi ucuz olduğu için Zula oynuyorum birde ayrıca yeni bir harita Paris map ı geldi Zula tadından yenmez artık

.

Hep yabancıların yaptığı oyunlar dile geliyor neden bir türk yapımı oyunu dile gelmesin ki birazda onlar gelsin bizim oyunlara D:

.
Konu: 53
Kıdem: 15-04-2016

Türk yapımı olması ayrı bir gurur tıpkı Mount & Blade gibi. Bu tür oyunları her zaman destekliyoruz paylaşırız hatta haberini bile yaparız hiç sorun değil Smile Ne kadar kişiye ulaşırsak, o kadar iyi olacaktır..

.
Konu: 34
Kıdem: 28-07-2016

Oyun güzel grafikler çok canlı olduğu için karıştırıo insan Smile
oEERMb.png
                                                                                                                  ɢrαғιĸнocαѕı ѕιɴce 2011

.

Hocam oyun güzel girince alışıyosun Smile Big Grin hocam eğer haberini yaparsanız hem sizin için hemde zula için iyi güzel bir reklam olur hocam hatta bu turnuvaya sizin e sports var ya onlarda katılsın onlar katılmazsa pchocası diye klan kurun siz katılın bizde gelelim o klana Big Grin ve efso hediyeleri var yani hocam

-
(06/10/2016, Saat: 21:26)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türk yapımı olması ayrı bir gurur tıpkı Mount & Blade gibi. Bu tür oyunları her zaman destekliyoruz paylaşırız hatta haberini bile yaparız hiç sorun değil Smile Ne kadar kişiye ulaşırsak, o kadar iyi olacaktır..

hocam haberi merakla bekliyorum Big Grin
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool

(Son Düzenleme: 06/10/2016, Saat: 23:45, Düzenleyen: mehmet's.) .

Beyler zula 2. turnuva kayıtlarına başlamış eğer katılmak isterseniz http://www.zulaoyun.com/zts-2-turnuva-ka...i-basladi/ burdan buyrun birde bu sabah bir ses güncellemesi gelmiş oyuna çok süper olmuş gerçekten çok gerçekci bir hava katmış oyuna turnuvaya katılmazsanız bile bu ses güncellemesine bakın bu tada varın derim çok süper bir ses güncellemesi olmuş girin deneyin derim ben.

.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aranızda Zula Oynayan Varmı ? Türk Yapımıymış OyunDelisiNois 9 420 25/02/2017, Saat: 01:36
Son Yorum: OceanLaB
  Zula Doğukan 5 425 27/12/2016, Saat: 11:07
Son Yorum: Doğukan
  Zula Bayrama özel smart38 3 459 01/07/2016, Saat: 17:50
Son Yorum: expert
  İlk Türk Yapımı MMOFPS oyunu Zula (Tanıtım) furkancekmece 5 1,187 15/06/2016, Saat: 15:15
Son Yorum: smart38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi