Alayımmı?

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
almayın dersek almayacak mısınız?
oynadığınız oyunlar nedir?
rekabetçi oyunlar için daha ucuza numlock tuşsuz klavye öneririm masanızda daha az yer kaplıyor ve şık oluyorlar
mali müşavir veya işiniz para ile alakalı değilse numlock tuşlu klavyeler gereksiz

KS

TheOrderq7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
almayın dersek almayacak mısınız?
oynadığınız oyunlar nedir?
rekabetçi oyunlar için daha ucuza numlock tuşsuz klavye öneririm masanızda daha az yer kaplıyor ve şık oluyorlar
mali müşavir veya işiniz para ile alakalı değilse numlock tuşlu klavyeler gereksiz
hocam o tarz kalvyeler sevmıyorum ama onermenızı ısterım

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
üzgünüm bir öneri yapacak bilgiye sahip değilim sadece kendi deneyim ve tecrübelerimden faydalanarak yorum yaptım benim için numlocksuz klavyeler fps oyunlarında avantaj pch goatı satın aldıgım zaman numlocksuz klavye alacağım yanına ekstra çok aşırı dandik numlocklu klavye alırım belki benim oynadıgım oyunlarda mousem sürekli klavyeye çarpıyor uzun oldugu için yan tutmak zorunda kalıyorum yan tuttugum zaman farklı tuşlara basmama sebebiyet veriyor ben e sporcu değilim :D klavyeyi oyle yan tutamam bir nizam olmalı simetriyle durmalı o simetriyle numlocklu klavye durunca mouse çevirmelerinde sıkıntı olabiliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri