Geforce RTX 4060Ti O8G Almak Mantıklı Mi?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Hem ekran kartı hem de RAM almayı düşünüyorum, arkadaşlar ben bu ay sonun da veya diğer aya almak mantıklı olur mu? Bu ekran kartı.

Şuan kullandım ekran kartı ''Geforce Gtx 1050"

Adsız.png

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Asus dual serisinde cw olabilir. Neden pahalı?

Bunu alsana hocam 2 yıl birebir değişim var. Kart güzel

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Asus dual serisinde cw olabilir. Neden pahalı?

Bunu alsana hocam 2 yıl birebir değişim var. Kart güzel
Sana ben bir de bir şey sormak istiyorum, kardeşim bu konuları pek anlamam ilk önce onu söyleyeyim sana bazı ekran kartının kutuların sol alt tarafta OC yazıyor. Bu tam olarak nedir? ne işe yarıyor tam olarak.?

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Sana ben bir de bir şey sormak istiyorum, kardeşim bu konuları pek anlamam ilk önce onu söyleyeyim sana bazı ekran kartının kutuların sol alt tarafta OC yazıyor. Bu tam olarak nedir? ne işe yarıyor tam olarak.?
Önemli bir şey değil. Fabrika çıkışlı oc oluyor hızı biraz aşırttırılmjş ama öyle aman aman fark olmuyor. Bunu oc olmayan modelde kendinde 2 dakika da yaparsın. Kısaca pazarlama taktiği kullanıcıyı kandırma diyelim.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Önemli bir şey değil. Fabrika çıkışlı oc oluyor hızı biraz aşırttırılmjş ama öyle aman aman fark olmuyor. Bunu oc olmayan modelde kendinde 2 dakika da yaparsın. Kısaca pazarlama taktiği kullanıcıyı kandırma diyelim.
Anladım şimdi kardeşim sağ ol.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Bu birebir garantili ürünleri atıyorum 1.5 sene sonra temin edebilecekler mi? Bana pek olabilirmiş gibi gelmiyor. THH lerde sürünürüz yine.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri