Playstation 4 Varken Series X Mi Series S Mi?

SonMelodi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam herkese,

Elimde PlayStation 4 var gayet keyifli de kullanıyorum ama Game Pass'in oyun kütüphanesi çok geniş olduğundan dolayı bir de Xbox almayı düşünüyorum. Series S 10k bandındayken Series X 20k bandında satılıyor. Arada çok fazla fiyat farkı olduğundan dolayı ve elimde de halihazırda zaten PS4 olduğundan dolayı Series S ve Series X arasında çok kararsızım.

Series S alsam keyif alır mıyım, üzer mi, Diablo 4 vs. gibi oyunları rahat oynatır mı? Yoksa illa X mi almalıyım? Xbox hakkında hiçbir fikrim olmadığımdan böyle soruyorum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.

Artac EVRAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selam herkese,

Elimde PlayStation 4 var gayet keyifli de kullanıyorum ama Game Pass'in oyun kütüphanesi çok geniş olduğundan dolayı bir de Xbox almayı düşünüyorum. Series S 10k bandındayken Series X 20k bandında satılıyor. Arada çok fazla fiyat farkı olduğundan dolayı ve elimde de halihazırda zaten PS4 olduğundan dolayı Series S ve Series X arasında çok kararsızım.

Series S alsam keyif alır mıyım, üzer mi, Diablo 4 vs. gibi oyunları rahat oynatır mı? Yoksa illa X mi almalıyım? Xbox hakkında hiçbir fikrim olmadığımdan böyle soruyorum kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.
ps 4 varken diğerlerine şaşma derim ps plus deluxe ile sorununuz çözülür :D

alierdendoganci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bende PS4 slim 1tbden series s e geçtim. Performans konusunda hiç bir şüphen olmasın slimde alamadığım performansı series s de alıyorum. Bence en önemli konu depolama alanı ve kolların pilli olması harici batarya kiti alman filan gerekli veya şarj edilebilir pil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri