ahmetkazmmm kullanıcısının son içeriği

1. A

Fiyat/Performans 4070 Ti Super Hazır Sistem Önerisi

Şuanlık aklımda 10k gibi bir fiyat var. Belki birazcık daha bütçeyi yükseltebilirim duruma göre.
  2. A

Aslına bakarsanız ilk sizin önerdiğiniz şekilde alacaktım zaten. Bu özelleştirmeler için gelen para bi nevi havadan geldi. O yüzden çok sorun değil benim için. Maksat bütün parçalar uyumlu ve güzel çalışıp stabil bir yüksek oyun performansı sunsun bana kafi. 1713207615 Tek eksik monitör kaldı...
  3. A

İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz 5.0GHz 96MB AM5 120W× 1 Anakart: MSI B650 GAMING PLUS WIFI DDR5 AM5 (ATX)× 1 Ram: GSkill Ripjaws S5 Siyah 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36 DDR5 DUAL F5-6000J3636F16GX2-RS5K× 1 Ekran Kartı: Palit RTX4070Ti SUPER GAMINGPRO 16GB 256Bit GDDR6X× 1...
  4. A

Önerdiğiniz sistemi bir kaç yükseltme daha yaparak sipariş verdim. Umarım sorunsuz bir şekilde elime ulaşır.
  5. A

Seçim Ve Hazır Sistemler

Selamlar dostlar. Seçimden sonra hazır sistemler zamlanmadan ne kadar süre dayanabilir sizce? Bütün planlarım buna bağlı çünkü. Birde maaşların erken yatma söylentisi var, aslı astarı var mıdır bunun? Herkese iyi forumlar.
  6. A

Birinci gereksiz agresif olmaya gerek yok. İkincisi ultra detaylı bir bilgi birikimine sahip olsam zaten burda konu açmazdım. Siz 65k ya göre özelleştirme yapın isterseniz bende biraz bu markalar üzerine araştırma yapmak istiyorum. Eğer kendi içimde rahat olacağıma karar verirsem almaktan...
  7. A

Bu kartlar hiçbir zaman bi Asus veyahut msı olamayacak, hem performans hem destek sistemi bakımından bu yüzden tercih etmek istemiyorum. Birde daha kimsenin bu marka ekran kartı kullandığına şahit olmadım.
  8. A

7800x3d şart değil ki, 7500f benim için yeterli. Ayriyeten tanıdık marka hariç bir ekran kartı almaya pek sıcak bakmıyorum. (Palit, galax vs gibi) Max bütçe 65k.
  9. A

https://www.itopya.com/rocky-mountainamd-ryzen-5-7500fgigabyte-geforce-rtx-4070-ti-super-16gb16gb-ddr51tb-m2-ssdgefor_h25701 Buyrun sistem bu.
  10. A

Benim almak istediğim sistemde windforce var. Çok mu kötü bir soğutmaya sahip. Bir de en azından ülkemizde çok bilinmeyen ekran kartı markaları ne kadar güvenilir.
  11. A

Yok misal gigabyte 4070 ti süper, ekran kartlarının temel özellikleri birebir aynı. Lakin fiyatları birbirinden farklı. Basit bir inceleme ile gözüme çarpan tek fark dış görünüşte.
  12. A

Öneriler için teşekkür ederim. Birde bir sorum daha olacak. 2 aynı ekran kartının arasında neden fiyat farkı oluyor? 3-4 bin civarı fiyat farkı oluşumuna neden olan etken nedir?
  13. A

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere 4070 ti superli bir hazır sistem arıyorum. 60k civarına çıkarım bütçe olarak.
Geri