Asım Atlıhan kullanıcısının son içeriği

1. Asım Atlıhan

Param Güvende Kargo 10 Kg/Desi Sınırından Geçer Mi ?

Param güvende ile 2 adet bisiklet lastiği kargolayacağım. Kutu ölçüleri En: 25 Boy: 80 Yükseklik: 80 Verilen bilgilere göre hesapladım desi 53,3 çıkıyor. Kilogram olarak ise kutu en fazla 2 kilogram. Şimdi sınırdan geçiyor mu tam anlayamadım.
  2. Asım Atlıhan

Kasamın Camı Patladı

İlk önce garanti kapsamında mı öğrenin sonra parça değimi var mı bakarsınız 1715797799 https://ventocase.com/iletisim/
  3. Asım Atlıhan

Kasamın Camı Patladı

Büyük ihtimalle kullanıcı hatası olarak değerlendireceklerdir.
  4. Asım Atlıhan

Arabanın Bilinmeyen Hasar Kaydı

Arabanın alırken hasar kaydı yoktu. Arabamızı satmak istediğimiz için kontrol etmek istedik. 5664 üzerinden mesaj gönderdik ve 2 adet hasar kaydı çıktı birisi 2021 tarihli birisi de 2023 tarihli. 2021 tarihli olanın kaskodan ücretsiz cam değişimi olabileceğini düşünüyoruz ama 2023 hakkında...
  5. Asım Atlıhan

Öneri Monitör Değerlendirmesi

IPS alın her türlü. Ben VA alayım bir şey olmaz dedim şu an pişmanım
  6. Asım Atlıhan

Laptop Adaptörünün Gücü Yetiyor Mu ?

Toshiba Satellite cihazımın ekranına görüntü gelmiyordu. İçini açıp baktığımda SSD ve CPU fanının çalıştığını gördüm. Ama BİOS ekranı dahi gelmiyordu. Önceden açtığım konularda sorunun adaptörden kaynaklı olabileceğini söylediler. Baktığımda 3. fotoğraftaki kablonun 2,5 amper olduğunu fakat...
  7. Asım Atlıhan

Mouse' Um Cihazımda Düzgün Çalışmıyor Fakat Başka Cihazda Çalışıyor

Armoury Crate yükleyince sorun oluyor sanırım
  8. Asım Atlıhan

@ Yapamıyorum

Herhangi bir program kısayolları deaktif edebiliyormuş tahmininizce böyle bir uygulama kullanıyor musunuz ?
  9. Asım Atlıhan

@ Yapamıyorum

Q çalışıyor mu ?
  10. Asım Atlıhan

Yazılımı kaldırdım sorun düzeldi gibi yazılımı tekrar indirip bakacağım :) Teşekkür ederim. Hangileri seçilmeli bir bilginiz var mı ? 1. uygulamanın kendisi (kesin indirilmeli) 2. renk ayarlamaları var 3. bilmiyorum
  11. Asım Atlıhan

@ Yapamıyorum

Ctrl + Alt +Q dener misiniz
  12. Asım Atlıhan

Asus Rog Keris olarak yukarıda belirttim. 3.0 portundan 2.0 portuna tüm portları denedim. Klavye çalışıyor her portta ama mouseda sorun oluyor. Armoury Crate üzerinden her zaman güncel tutuyorum.
  13. Asım Atlıhan

Asus Rog Keris Mouse' um Cihazımda Düzgün Çalışmıyor Fakat Başka Cihazda Çalışıyor Sürekli bağlantı kopuyor, USB çıkarıp takmadan da düzelmiyor fakat başka cihazda denediğimde sorun olmuyor.
  14. Asım Atlıhan

@ Yapamıyorum

Alt Gr + Q yapıyorsunuz değil mi ?
Geri