Batuhan Taha kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Gmail Yedekleme Yapmadan Hesap Açma

selam yeni bir gmaile giriş yapmak istiyorum ama hedaptaki numaraların dosyaların vs. bulunmasını istemiyorum maildeki yedekleri alnadan hesap açmanın yolu var mı android kullanıyorum
  2. B

Fiyat/Performans 30.000Tl Laptop Önerisi

@Çağdaş Işık Hocam Konuya Bakabilir Misiniz Rica Etsem ?
  3. B

Fiyat/Performans 30.000Tl Laptop Önerisi

Selamlar Maximum 30.000 TL olacak şekilde bir laptop arıyorum oyun amaçlı kullanacağım ve şimdilik herhangi bir ek parça olmadan kullanacağım için ekran büyüklüğü ve tazeleme süresi benim için önemli ayrıca monster marka pek kullanmak istemiyorum Şimdiden Yardımlarınızı Bekliyorum
  4. B

Yardım 2500 TL Fp Telefon Önerisi

Selamlar ortalama 2500 TL bandında bir telefon arıyorum Fp Olacak şekilde önerilerinizi beklerim fiyatı biraz aşabilri
  5. B

Opera Gx Pc'yi Kapatıyor

selamlar bugün ne olduysa anlamadım bilgisayarımda her şeyi kullanabiliyorum fakat opera gx e girdiğimde kendi kendini bilgisayar kapatıyor direk gücü kesiyor gibi duruyor bu bende operayla veya Windowsla alakalı değil sizce neyden dolayı kaynaklanabilir bu hata ?
  6. B

Valorant Fps

çağdaş hocam konuya zaten az çok hakimsiniz windows 11 kurarken sıkıntı çekip windows 10 a döndüm o dönemde 160 gb lık depolama yükseltmesi yaptım ondan sonra valorantı buraya kurdum
  7. B

Valorant Fps

selamlar bilgisayarımda C D ve E adında 3 tane disk var C ve D 1 diskten oluşuyor E farklı Bir diskten oluşuyor ben valorantı E ye kurdum acaba fps düşüklüğü yaşar mıyım eskiden E olmadan Valorant D de iken ortalama 150 fps civarı alıyordum şuan 80 civarı ve savaşlarda drop yiyorum sizce tekrar...
  8. B

Yardım Valorant Çok Fazla Drop Yiyorum

hocam galiba bundan dolayı haklısınız ortalama 140-150 fps aldığım bilgisayarda kasa kasa 70 civarlarında oynuyordum şuan tekrar 2x4 e geçtim teşekkürler herkese
  9. B

tamamdır hocam teşekkürler
  10. B

hocam sizce 2x2 + 4x2 den 4x2 ye dönsem düzelir mi
  11. B

selamlar valorant otnarken çok fazla fps drop yiyorum ramim 8 di 2x2 12 yaptım ondan dolayı olabilir mi en düşük ayarlarda lütfen yardım edin
  12. B

Soru Windows 11 Problemleri

tamamdır hocam bunuda deneyelim teşekkürler...
  13. B

hocam yeni bir günden selamlar konuya mesaj yazdım bakabilir misiniz "windows 11 problemleri"

hocam yeni bir günden selamlar konuya mesaj yazdım bakabilir misiniz "windows 11 problemleri"
  14. B

selamlar hocam tekrar w11 kurmayı denedim ve bu seferde cihazlar hazır duruma getiriliyor bölümünde mavi ekran aldım ve pc yeniden başladığında mavi bir ekran geliyor ve 2 windows 11 1 windows 10 gözüküyor işlemleri iptal edip windows 10 a dönmek istiyorum ama yine Windows 11 yeri yine mavi...
  15. B

teşekkürler arkadaşlar konuyu kapatma fikrini size bırakıyorum yarın tekrar w11 kurmayı denedikten sonra yazabilirim 1675217240 konu bence açık kalsın arkadaşlar yarın denedikten sonra buraya yazayım yinede siz bilirsiniz iyi geceler...
Geri