hellsing kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Sinyal Yok Monitör

Asus Tuf 165 hz 1ms 2k monitöre yeni aldığım sistemi displayport la bağlayınca ekrana görüntü gelmiyor. ViewSonic Monitörle denedim ekran geldi. Çözümünü bulamadım bir türlü. Asus tuf monitörüm çalışiyor eski bilgisayarım da kullanıyordum. Msi ekran kartı ve anakart la Asus bağlanma sorunu...
  2. H

Yardım Sinyal Yok Hatası

Bilgisayarı yeni aldım. Displayport bağladım da ekran hiç gelmedi. HDMI ile bağlantı yaptım ekran geldi. Ama bazen bilgisayarı açtığımda ekran gelmediği oluyor (sinyal yok diyor), resetleyince geliyordu. Bu sorunun sebebi ne olabilir? Ayrıca bir kere de dondu bilgisayar zız diye ses geliyordu...
  3. H

Yardım Psu Dan Hafif Cızırtı Sesi Gelmesi

Vatan bilgisayar' dan hazır sistem aldım. Kasa 4 tane seçenek vardı. Zalmanı önerdiler ben de tamam dedim. Sistem seçiminde çok yardımcı oldular. Kasa toplandı eve getirdim. Fişe taktım psu dan ses gelmeye başladı. Hafif cızırtı ama rahatsız etti beni. Aynı gün götürdüm mağazaya ilk beni...
  4. H

Cumatesi aldim sistem anakarti eksikti gelsi bugün gittim mağazdan teslim aldım sesi farketim simdi geri götürdüm magazaya adam psu değiştirdi yine aynı yarın bilgili biri gelince bakacağız dediler.
  5. H

Yeni aldığım hazır sistem psu dan hafif elektrik sesine benzer cızırtı sesi geliyor. Biraz rahatsız ediyor beni. Eski Kasa da ses yoktu. Sorun olur mu? Kasa: Zalman S4 Plus TG
  6. H

Soru İ5 13400F Stok Fan Yeterli Mi?

İ5 13400F stok fan yeterli olur mu?
  7. H

Yardım Lexar Ram Iyi Mi?

Teşekkür ederim. İlerde belki daha iyisini takarım.
  8. H

Yardım Lexar Ram Iyi Mi?

İ5 13400f tabi iyisi var bende biliyorum ama butcem yetmiyordu.
  9. H

Yardım Lexar Ram Iyi Mi?

LEXAR THOR 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz CL18 1.35V PC Ram Hazır sistemin içinde aldım.
  10. H

Yardım 38 Bin Sistem

neyse ben aldığım sistemden memnunum. İyi günler
  11. H

Yardım 38 Bin Sistem

Hocam elinize sağlık ama benim de beğenmedim noktalar var. 1. Game garaj a güvenmem (Vatan yada itopya) ki vatan her yerde var mağazası. 2. Palit soğutucu güzel ama muhatabın yok 3. En kötüsü kronik sorunlu bir ssd Ama anakart, kasa,işlemci iyi. Sistem alınır ama ssd ile ekran kartı...
  12. H

Yardım 38 Bin Sistem

Bilgisayar anakart başka mağaza dan gelecek ve düzecekler, iade etme şansım olur mu? Ayrıca 38 bin TL lik sistemin linki atabilirmisiniz? Yardımcı olduğunuz içinde teşekkür ederim
  13. H

Yardım 38 Bin Sistem

Zotac ekran kartı malzeme kalitesi msi göre kötüymüş. Soğutması da.
  14. H

Yardım 38 Bin Sistem

Soğutucu iyiymiş öyle dediler. Normal de zotac ekran kartı ama ben msi ile değiştirdim. Ayrıca 38 k ya o ositemi nereden alabiliriz. Ben itopya ya da baktım hepsi dandik. 38 bine e i5 12 nesil amd ekran kartı vardı. Anakart da kötü.
  15. H

Yardım 38 Bin Sistem

Öncelikle neden iade edeyim söylermisiniz?
Geri