kirmizisarap kullanıcısının son içeriği

1. kirmizisarap

2 Monitör Hatası (500Tl Ücret Verilecek)

Hayırlı olsun. Rica ederim ne demek.
  2. kirmizisarap

https://www.incehesap.com/asrock-x670e-steel-legend-90-mxbj40-a0uayz-gaming-anakart-fiyati-70983/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&utm_campaign=vitrin&v=1.88...
  3. kirmizisarap

İki tane aynı model takılabilir sadece. Fakat daha fazla performans alabileceğiniz anlamına gelmiyor bu. Yıllar önce yapılan bir şeydi ama masraflı ve sıkıntılı olduğu için üreticiler bunu yapmayı bıraktı diye biliyorum. Yeni alacağınızı takıp eski olanı satabilirsiniz. Yada eski olanla başka...
  4. kirmizisarap

Normaldir. HDR Kapalı kullanmanızı öneririm. 1715549256 HDR kötü bir şey değil aslında. Oyunlarda beğenirseniz HDR açabilirsiniz.
  5. kirmizisarap

Nasipte varsa
  6. kirmizisarap

Film izlemek için falan baya iyi olabiliir ana ekran biraz küçük olsa da diğerine göre. Onun dışında da Storyli oyunlarda da güzel akar.
  7. kirmizisarap

Eski olan monitörünüz VA panel. Yeni monitör oled panel. Gayet normal. Renkler vs. daha iyi OLED panelde. Güzel monitör valla kıskandım xd. Ne oyun oynanır onunla.
  8. kirmizisarap

En son attığınız sslerde sağdaki ekran ana ekran olarak ayarlıydı bu arada. Ayarlara daha dokunmanıza gerek yok.
  9. kirmizisarap

Sorun çözüldü mü ? Şuan sadece 2 ekran bağlı gözüküyor değil mi? İlk defa 2 monitör için 4 kablo bağlayan gördüm valla. Sorunun çözülmüş olması lazım.
  10. kirmizisarap

Tabiki. 2 ekran için 2 kablo bağlaman yeterli. O elinizdeki taktığınız kablolar displayport kablo, hdmi'dan daha iyiler.
  11. kirmizisarap

Tamam sadece bu iki tanesini alttaki ekran kartına bağlayın. O onun dışındaki ekran kablolarını çıkarın. 1715547524 Fotoğrafta işaretlediğim kabloları çıkarıp. Sadece o elinizdeki iki kabloyu alt tarafa bağlayın.
  12. kirmizisarap

Klavye Ve Kulaklık

Bu klavyeyi güncel olarak kullanıyorum. Bu bütçede alabileceğiniz en iyi klavye bence. Redragon K617 Fizz Kulaklık olarakta şunlara bakılabilir. Karşılaştırma ve incelemelerine bakılabilir. Aklımda tam bir model yok bu fiyata. Corsair Hs35 Stereo JBL Quantum 200 HP OMEN 800
  13. kirmizisarap

Şuan 4 tane ekran kablosu bağlı sanırım. Anakart üzerindekini çıkart. Birde ekran kartının üzerindeki boşta olanı çıkar. 1715546831 1715546881 Anakart üstündeki kabloda hdmi kablosu sanırım 4 tane kablo bağlı. O giriş ne girişi acaba?
  14. kirmizisarap

Oyun Önersi

BF1-BF5 bakabilirsin.
  15. kirmizisarap

Ekran kartına bağladıysanız sorun olmaması lazım. Kasanın arkasının fotosunu atarsan bakabilirim. İlk fotoğrafta en altta ''Birden çok ekran'' yazan ayarı herhangi biriyle değiştirip geri düzeltirsen, belki çözüme kavuşursunuz.
Geri