ne anlatıyon abi beabla kullanıcısının son içeriği

1. ne anlatıyon abi beabla

Soru PCH Goat V4 Saat

yarın saat 10 da satışa çıkıcak vatandan
  2. ne anlatıyon abi beabla

Soru PCH Goat V4 Saat

beyler geldi koşun
  3. ne anlatıyon abi beabla

Termalright Perless Assasin 120 Black Hava Soğutucunun Küçük Mavi Plastik Jontası Kırıldı Yardım

reis değişim talebinde bulundum cevap bekliyorum şuan bakalım ne diyecekler
  4. ne anlatıyon abi beabla

Termalright Perless Assasin 120 Black Hava Soğutucunun Küçük Mavi Plastik Jontası Kırıldı Yardım

Yeni hava soğutucu aldım kutuyu açtığımda termal macun zaten kırık geldi onu pas geçtim ama soğutucuyu montajlarken bir şey fark ettim fotoğrafını atacağım mavi küçük jonta kırılımış ayrılmamış ama çatlak bir sorun yaratır mı etrafı toplamadım daha sizden yanıt bekliyorum yarım edin iade edip...
  5. ne anlatıyon abi beabla

I5 12400F Için Thermalright Phantom Spirit 120 Se Hakkında Sorular

reis kasayı nasıl yan devirdin geçmiş olsun batuhanklc arkadaşımızın attığıdamı sakat yani sakattan kastım bükermi anakartı @kuru cacık
  6. ne anlatıyon abi beabla

tamam sığdı diyelimde ben bunun ışıklarını nasıl çalıştırabilirim acaba 3 pin testekliyor anakart 4 pin ışıklar değişmese bile olur yeterki yansı bunun çözümü nedir @Sahuraka bey
  7. ne anlatıyon abi beabla

POWER BOOST VK-G3506S MESH ARGB RİNG FANLI GAMING KASA Model No VK-G3506S Ön Panel Plastic&Mesh Üst Panel manyetik toz filtreli Sol Yan Panel Tamperli Cam Panel Materyal SPCC 0.6mm I/O Panel USB3.0x 1 ,USB2.0x 1, HD AUDIO Dahili Fanlar Ön : 3x12cm ARGB Fan Arka :1x12cm ARGB Fan Sürücü Yuvaları...
  8. ne anlatıyon abi beabla

Başlıkta da okuduğunuz üzere bir soğutucu buldum, bu kule tipi soğutucuyu almak istiyorum. Size 2 tane sorum olacak: Birincisi bu soğutucu egzoz fana değer mi? Benim anakart: ASUS Prime H610M-K. RGB girişi var, yani 4 pinli ama soğutucu ARGB olduğu için 4 PIN'i 3 pine çeviren ucuz bir aparat...
  9. ne anlatıyon abi beabla

Windows 11 "Kullanıcı Profili Hizmeti Hizmeti Oturum Açamadı" Hatası

reis oluşturdum şimdi ne yamam lazım profilelist teyim ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
  10. ne anlatıyon abi beabla

bende bir tane profil gözüküyo 2 tane olması gerekiyor bunu yapmak için nasıl bir daha yeni profil açarım
  11. ne anlatıyon abi beabla

reis bütün forumları gezdim kimse adam akıllı birşey söylemedi allah aşkına şunu anlatta yapalım lütfen rica ediyorum seni darladıysam da özür dilerim @Sahuraka
Geri