serkan-1 kullanıcısının son içeriği

1. S

merhaba qnap nas cihazı ile ilgili teknik destek alabilir miyim

merhaba qnap nas cihazı ile ilgili teknik destek alabilir miyim
  2. S

F1 Tuşu Ile Çıkış

Merhaba, Bilgisayarı açarken her defasında F1 tuşu ekranı çıkıyor ve F1e basınca bios ekranına geçiyor. F10 tuşuna basınca "Discard Changes & Exit" ile çıkış yapıp bilgisayar açılıyor diğer sekmelerle açılmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.
  3. S

Ram Neden 4800 Mhz Takılı Kalır?

Arkadaşlar, Bilgisayarımda 4 adet 32 GB gskill ram var. 4800 MHz takılı kalıyor. Mavi ekran hatası veriyordu. format attım düzeldi ve ramlar 3500 MHz değerlerine gelince PC kendine geldi fakat şimdi yine 4800 MHz takılı kaldı ve açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
  4. S

Farklı Kodlarda Mavi Ekran Alıyorum. Sebebi Nedir?

arkadaşlar herkese merhaba, hafta sonu bilgisayara format atmak zorunda kaldım ve her şeyi yeniden kurdum. gece sabaha kadar ramleri teste soktum birşey çıkmadı. kurduğum programları çalıştırdım ve neredeyse gün boyu kullanmama rağmen hiç bir sorun çıkmadı. Dikkatimi çeken şu oldu ramlar...
  5. S

Anakart Test Programı

Herkese merhaba Anakart test programı var mı? diğer bileşenler için aşağıdaki programları tavsiye eder misiniz? İşlemci için: Prime95. Ekran kartı için: Furmark. RAM için: Memtest86. SSD/HDD için: HD Tune Pro, CrystalDiskInfo ve HD Sentinel. (Sağlık durumları için.) Yazma/Okuma için...
  6. S

Soru Rampage Power Suppyl Alınır Mı?

Quickek biraz kaliteli ve büyük tender alıyormuş gibi düşün. İş yaparken kasmamasi lazım sonra ya donuyor ya da kapatıyor. Sistemin dar boğaza girmemesi lazım.
  7. S

Arkadaşlar redrock psu 1650 watt sizce rampageye göre nasıl.
  8. S

Xıgmatek X Mıner 1800w 80 Plus Gold Güç Kaynağı Nasıl sizce
  9. S

1000W altı yeterli gelmiyor. Sorun yaşıyorum. Ondan 1000w üstünü seçtim. Bu ürün kullanışlı değilse teknosa gibi bir elektronik firması neden satar piyasada o kadar ürün varken. şu anda bütçeme uygun olan bu ama kararsız kaldım
  10. S

3000tl, 1000w üstü bir power supply lazım
  11. S

QuickEK selam, kullandığım programlar bazen anlık bazen de uzun zamanlı güç kaynağına yükleniyor. 600w kasada mevcut var onu değiştirmek istiyorum. Ekran kart ASUS TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING 12GB, GDDR6, 192Bit, 2xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kart Anakart ASUS PRIME X670E-PRO WIFI, 4xDDR5, 4xM.2...
  12. S

Zwaige ne dediğini anlamadım. neden kullanılmaz. diğer power supplydan farkı nedir?
  13. S

sebebi nedir?
  14. S

Merhaba herkese, linkteki power supply bilgisayar için alınır m? Kasada bulunan power supplyı daha güçlü bir power supply ile değiştirmek istiyorum. https://www.teknosa.com/rampage-btc1650-1650w-16-pcie-vga-soket-14-cm-fanli-bitcoin-power-supply-p-784950277
  15. S

Farklı Kodlarda Mavi Ekran Alıyorum. Sebebi Nedir?

Redion selam Bilgisayar da ooct programı yüklenmiş büyük ihtimalle test etmişlerdir ki etmişler çünkü test sayfası açıktı. Bütün sisteme aynı anda yük bindiriyor mu önemli olan o. Benim anladığım parçaları tek tek test ediyor hepsini aynı anda teste sokmuyor.
Geri