talhatamar kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Msı B550M Pro Vhd Wifi Anakart

Başka fikri olan varmı?
  2. T

Attığım fotoğrafları görmedin galiba xmp açma yok
  3. T

Cevapp??
  4. T

3200mhz destekli ramlarım var anakartta xmp açamıyorum nerde olduğunu bilmiyorum anakartım msı b550m pro vhd wifi videolara falan baktım ama hic bulamadım manuel ayarlama yapıncada ekran gidiyor açılmıyor 2933 de sabit varmıdır bunun çözümü?
  5. T

Ön Panel Açma

Sağol kanka
  6. T

Ön Panel Açma

Buyur knk
  7. T

Ön Panel Açma

Arkadaşlar elimde DarkFlash pollux mesh kasa var ön panelini açmaya çalışıyorum ama herhangi bir vida falan yok çekincede elimde kalmasından korkuyorum var mı bileniniz?
  8. T

Yardım İnternete Nasıl Bağlanacam

İçindeki dosyayı ayrı bir şekilde attım flasha hallettim sağol
  9. T

İşimi sağlama alıyorum 😁😁 ama burda bazen cevap vermiyorlar bende hepsine yazıyorum garanti olanı yapıyorum sonucta acemiyiz Mesela biosu güncellemeye çalıştım flashı taktım ama güncelleme yerinde gözükmedi onun sorunu ne olabilir biliyormusun?
  10. T

Aynen öyle yaptım başka forum sitesinde öyle söylediler yinede yanıtın için teşekkür ederim
  11. T

Wireless adaptör kullansam olurmu
  12. T

İste internet cekemiyorum bende ya
  13. T

Arkadaşlar yeni sistemim var anakartta wifi özelliği var ama bağlanmıyor bi ayarını falan mı açmam lazım ne yapmam lazım internette uzakta kablo çekemem yardım edin MSI B550m pro vhd wifi anakartım
  14. T

Yardım Yardım Edin Acil

Yeni sistem aldım yanlışlıkla ram frekanslarını yükseğe aldım bilgisayar geri biosada girmiyor klavye çalışmıyor bide hdmı uyarısı verip duruyor ne yapmam lazım
  15. T

Soru Sistemimin Güncel Satış Fiyatı Ne Kadardır?

Sistemi itopyadan mı aldın knk
Geri