TayR kullanıcısının son içeriği

1. T

Öneri Android Tv Tavsiyesi

Merhaba; Ben yeni bir televizyon almak istiyorum. Ekran boyutu 43'' ve işletim sistemi Android olursa sevinirim. Bütçe: 15.000 TL Teşekkürler :)
  2. T

Öneri Termos Tavsiyesi

Merhaba; Ben kendime bir tane termos almak istiyorum. İçindeki sıcak içeçeği en az 10 saat sıcak tutabilen ve soğuk içeçeğide aynı zamanda en az 10 saat soğuk tutabilen bir termos almak istiyorum. Ayrıca 2L hacimli olursa sevinirim Bütçe: 3000 TL Teşekkürler (:
  3. T

Öneri Termos Tavsiyesi

Merhaba; Ben kendime bir tane termos almak istiyorum. İçindeki sıcak içeçeği en az 10 saat sıcak tutabilen ve soğuk içeçeğide aynı zamanda en az 10 saat soğuk tutabilen bir termos almak istiyorum. Ayrıca 1L hacimli olursa sevinirim Bütçe: 2000 TL Teşekkürler :)
  4. T

Öneri Akıllı Telefon Tavsiyesi

Merhaba; Ben Android işletim sistemli yeni bir telefon almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum (: Bütçe: 4000 TL
  5. T

Yardım Yeni Aldığım Bilgisayar Açılmıyor

Ekran kartına taktım. Bütün fanlar dönüyor. 1685236714 Bu anakart'lardan hangisini alabilirim? Anakart'ı değiştirebilirim (:
  6. T

Doğru taktığıma eminim. Onda sıkıntı yok.
  7. T

Ekran kartını ben taktım
  8. T

Sistemin Freedos olup olmadığını bilmiyorum. Sistem hazırlanırken test amaçlı Windows yüklenmiş olabilir. Monitör'e sinyal gelmiyor. Marka logosu geldikten sonra "No Signal" yazıyor. Bu şekilde Bios ekranına nasıl girebilirim. Ayrıca klavye'yede enerji gelmiyor. Klavye'yide kullanamıyorum.
  9. T

Merhaba; Ben birkaç gün önce bir e-ticaret sitesinden toplama pc aldım. Kasanın güç düğmesine bastığımda kasa çalışıyor ve fanlar dönüyor. Ama monitörün marka logosu ekrana geldikten sonra "No Signal" uyarısı geliyor. Mouse'nin ışıkları açılıyor ama klavye'nin ışıkları açılmıyor. Dolayısıyla...
  10. T

Öneri Masaüstü Bilgisayar İçin Wireless Adaptör Tavsiyesi

Merhaba, Ben bilgisayarım için Wireless Adaptör almak istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir? Bütçe: 500 TL Teşekkürler :)
  11. T

Öneri 15.000 TL Masaüstü Toplama PC Tavsiyesi

Merhaba, Ben yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Bu verdiğim bütçenin içinde monitör, klavye ve mouse yok. Şu an kullandığım monitör; Wiewsonic VX2458-C-MHD 23.6" Bilgisayarın günümüz oyunlarının hepsini ve önümüzdeki 1 yılında oyunlarını kaldırabilecek derecede olmasını istiyorum. Windows...
  12. T

Öneri Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Merhaba; Ben masaüstü bilgisayar almak istiyorum Toplama ya da hazır sistem olması farketmez. Hangisi daha uyguna gelirse onu almak istiyorum Bilgisayarda sadece e-ticaret ve borsa işleri, internette gezinme, film ve video izlemek gibi işlerim olacak Bunun yanında monitörde almak istiyorum...
  13. T

XFS Ekran Kartını Takma Konusunda ki Çelişkilerim...

8 pinlik bağlantıyı yaptıktan sonra kasanın içinde bir 8 pinlik bağlantı kablosu daha yer alıyor. Onu bir yere takmayacak mıyız? O boşta mı kalacak? (: Cahilliğime verin (:
  14. T

XFS Ekran Kartını Takma Konusunda ki Çelişkilerim...

Merhaba PcHocasi üyeleri (: Ben tavsiyeniz doğrultusunda ve YouTube sayfasındada tanıtılan aşağıdaki ürünü satın aldım. https://www.incehesap.com/pch-f-class-1-1-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-45603/ Ekran kartı takılı hazır takılı gelmediğinden dolayı; ekran kartını yuvasına yerleştirip...
  15. T

Masaüstü Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi - Monitör, Klavye ve Mouse dahil (:

Değerli öneriniz için teşekkür ederim, bunları temin edeceğim (:
Geri