PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Vodafone Upload Sıkıntısı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar Vodafone Fiber kullanıyorum. Twitch üzerinden canlı yayın yapıyorum 5 mb uploada sahibim. OBS üzerinden 3000bitrate kullandığımda inanılmaz bir şekilde pingim yükseliyor ve paket kaybım oluyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım 1 kere gelip modem değişikliği yapıp 3 gün internetsiz bıraktılar beni. Bu konu hakkında cidden bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen.
Merhaba Furkan, kendim Türk Telekomda çalışıyorum. 5 uploadda bu sıkıntıyı vermemesi lazım. Modem değişikliği yaptıktan sonra ne oldu ?
(23/02/2019, Saat: 21:17)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Furkan, kendim Türk Telekomda çalışıyorum. 5 uploadda bu sıkıntıyı vermemesi lazım. Modem değişikliği yaptıktan sonra ne oldu ?

modem değiştirmeden önce de aynı sıkıntı vardı değiştirdikten sonra da aynı sıkıntı devam ediyor hiçbir çözüm üretemiyorlar şuanda başka internet sağlayıcılarında olmuyor ama daha önce 3 ipden daha denedim canlı yayın yapmayı aynı ayarlar ile vodafone fiber aynı şekilde paket kaybım vardı
Bunu Vodafone çözecek hocam başka çare yok
(24/02/2019, Saat: 22:10)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunu Vodafone çözecek hocam başka çare yok

Derdimi nasıl anlatabilirim Vodafone'a? Sıkıntımı anlamak istemiyorlar sanırım.
Bunu maalesef Vodafone ile çözmen gerekiyor
Vodafone genel olarak sıkıntılı