PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Oyuncu Mouse Tavsiyesi F/P Kralı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: oX5vL2.jpg]


Pc Hocası Forum'undan herkese merhabalar.Bugün sizlere oyuncu ekipmanları denince  akla ilk gelen marka olan Steel Series'in yeni oyuncu mouse ekipmanı olan Rival 105'den bahsedeceğim. 

Steel Series'in yakın zamanda çıkarmış olduğu uygun bir fiyata sahip olan .Rival 105  4000 Dpı ile geliyor.İstediğiniz Dpı aralığınıda yazılım üzerinden belirleyebiliyorsunuz. Rival serisindeki diğer mouse modellerine göre daha ufak olduğundan doları seçim yaparken  göz ardı etmemek gerekiyor. Mouse sizi  mat siyah bir malzeme ile karşılıyor.. Rival serisi ekipmanlar E Spor'a hitap ettiği için Mouse üzerindeki tuşlar bir hayli önemli. Rival 105'de 6 adet tuş bulunuyor. Bu tuşlara Steel Series'in yazılımı üzerinden istediğiniz işlemi atıyabiliyorsunuz

[Resim: 0RXMkZ.jpg]

Rival 105 oyuncuları vazgeçilmezi olan RGB desteği ile beraber geliyor.Mouseun arka kısmında bulunan SteelSeries logosu ve tekerlek kenarlarındaki şeritler, RGB aydınlatmalara sahip. Her ne kadar kullanım anında bu alanlar kapanıyor olsa da, boş durumda hoş bir görüntü oluşturuyorlar. Rival 105'in bana göre tek kötü noktası kullanılan kablonun örgü kablo olmaması oluyor. Ancak fiyatı göz önüne aldığımız zaman göz ardı edilebilecek birşey oluyor. Eğer sizde uygun fiyatlı ve performanslı bir gaming mouse arıyorsanız kesinlikle Rival 105'i tercih edebilirsiniz. Ürünü 170 +  temin edebilirsiniz.

https://tr.steelseries.com/gaming-mice

Başka bir bir konuda görüşmek üzere kendinize iyi bakın Hoşçakalın...