PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 150-200 TL kulaklık önerisi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
150-200 TL bir bütçem var hangi kulaklığı almalıyım yardımlarınızı bekliyorum
(17/03/2019, Saat: 22:19)Furkan Şahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]150-200 TL bir bütçem var hangi kulaklığı almalıyım yardımlarınızı bekliyorum

GameBooster Spirit Wheel RGB 7.1 Surround - 181,07 TL yada biraz daha para verip abisini yani biraz daha kalitelisini ve daha şekil olanını alabilirsiniz. GameBooster Ghost Shark 7.1 Surround Titreşimli RGB - 235,59 TL bu kulaklığı.

Bu marka James Donkey, Game Power, Rampage gibi firmalar ile birebir aynı altyapıda olan bir marka. Bu saydığım markalar aynı ürünleri farklı özelleştirmeler ile sunuyorlar.
gamebooster markasına güvenebilir miyim ?
Marka Türkiye son 2 yıldır boy göstermekte. Çokda müşterisi var hocam
Yukarındakileri beğenmediyseniz aşağıdakileri alabilirsiniz.

Rampage SN-RW66 Alpha-X USB 7.1 RED - 199,00 TL

Rampage SN-RW66 Alpha-X USB 7.1 RGB - 229,00 TL

James Donkey 711 Siyah 7.1 - 169,00 TL

İlk verdiklerim dahil hepsinin ses kalitesi aynı sayılırlar tasarımları ve Mikrofon kaliteleri değişiyor. 711 ve Alpha X 'in testleri YouTube üzerinde var bakabilirsiniz. Game Booster markası daha yeni sayılır ve bu fiyat bandının ürünlerine ait incelemeler uzun bir aradan sonra birileri tarafından çekiliyor. Alpha-X öneririm bizim kanalımızda incelemesi mevcut.
Rampage Alpha modellerininde incelemesini YouTube kanalımızdan bulabilirsiniz
Bloody G500 Kulaklığım var ve memnunum. Tavsiye ederim. Smile
Dediğin kulaklık bizim bir arkadaşta var.Kulağı büyük olduğu için onda sıkıntı yaşattı Big Grin
Bende denedim Bloody G500 'ü küçük ve kulağa baskı yapan bir yapısı var ben önermem kimseye. Kendi kullanımıma ve deneyimime göre iyi bir kulaklık değil.
Konuya gerekli cevapların verildiğini düşünüyorum konuyu kapatıyorum başka sorularınız için foruma yeniden bekleriz Smile