PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: VGA Monitör Dönüştürücü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba beyler,

Bu hafta kasa toplıcam kendime monitörüm vga girişli Samsung Synecmaster 2233 1920x1080 çözünürlükte 5 ms ekran kartından performans kaybı olmadan en uygun fiyatlı hangi dvi veya hdmi dönüştürücüyü tavsiye edersiniz ?

Ayrıca ekstra  sorum var 6 ay mining yapılmış sapphire rx580 4gb 600 tl ye alınır mı ?
Öncelikle ben mining yapılmış bir kart asla almazdım burası benim tercihim, sebebi ben güvenmem bu tarz bir karta.

Mining kartları arabalar gibi düşünebilirisniz, arabalarda motorların yaptıkları km değerine göre değerlendirirsiniz ki sizi motor yarı yolda bırakmasın. E.kartlarıda böyle 6 ay sürekli %100 yükte çalışmış bir kart normal kullanıma göre çok daha fazla yıpranmıştır ve sizi ne zaman yarı yolda bırakır bilemezsiniz. Elektronik eşya şans işidir çevremde mining kart almış ve hala sorunsuz kullanan arkadaşlarımda var aldığı kartı bir kaç ayda çöpe atmış olanda var.

Fiyatı gayet iyi testlerini yapıp performans kaybı, sıcaklık sorunu ve Coil Whine sorunu yoksa alabilirsiniz.

Herhangi bir aktif altın uçlu dönüştürücü alabilirsiniz. Sorun yaşatmaz bu dönüştürücüler aktif olması yeterli.
Mining sıkıntılı bir işlem hocam. Kendim de yaptığım için söylüyorum. İlerleyen zamanlarda sıkıntısı sizi vurur benden söylemesi