PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Monitör seç
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bir monitör aldım arızalı çıktı iade ettim daha önce de bir konu açmıştım kapalı olunca ikinci konu açmak zorunda kaldım. 6700k işlemci 1070 ekran kartım var. Cs go, dota2, pub g vb oyunlar oynuyorum. Şu ürünler arasında kaldım tercih sıralaması yapabilir misiniz hocam

Asus mg248qe
Asus vg258qr
Asus mg248qr
Asus vg278qr
Asus vg258 q
Acer kg251qdbmiipx
Hepsi iyi ürünler Acer modeli geçin bunlar arasından ve eğer 27" alacaksınız VG278QR modelini öneririm ve eğer 24" civarında alacaksınız VG258Q modelini tavsiye ederim. Bu 2 modelde G-Sync ile çalışıyor. Sondaki E yada R rakıları genelde giriş/çıkış portlarındaki değişiklikleri belirtiyor genel özellikler en temel farkta genelde bu.
Hocam peki bazıları FreeSync ve bunlar da yazılım ile gsync desteği varmış herhangi bir eksisi oluyor mu?
(08/04/2019, Saat: 12:43)hcaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam peki bazıları FreeSync ve bunlar da yazılım ile gsync desteği varmış herhangi bir eksisi oluyor mu?

Hayır birebir G-Sync özelliğini onaylanmış monitörlerde sorun olmadan kullanabiliyorsunuz. Bunu dert etmeyin ve öneridiğim monitörlerden boyuta göre tercih yapın derim.
Çok teşekkür ederim vg278qr 0.5 ms 165 hz e karar verdim incehesaptan alacağım
Güzel karar hayırlı olsun. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.