PC Hocası Forum

Tam Versiyon: asus vg258qr g sync aktif etme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
asus vg258qr g sync aktif edemiyorum sürücüleri kaldırıp tekrar kuruyorum olmuyor ddu ilede kaldırıp güncel sürücü kurdum yine gelmedi. yardımcı olabilirmisiniz?
Hangi tür kablo ile bağlantınızı yapıyorsunuz. Displayport ile bağlamalısınız ve monitörünüzün menüsünden FreeSync ayarı aktif olmalı.
Büyük ihtimalle sizde herkes gibi Display Port ile bağlantı yapmadan ayarlamaya çalışıyorsunuz Smile
(21/04/2019, Saat: 00:49)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi tür kablo ile bağlantınızı yapıyorsunuz. Displayport ile bağlamalısınız ve monitörünüzün menüsünden FreeSync ayarı aktif olmalı.

display port ile yapıyorum bağlantı hocam 10 kere kaldırdım yükledim videolarıda izledim monitör de de açıkken yüklüyorum yine olmuyor
Ayarınız NVIDIA 'da ne durumda SS paylaşırmısınız. Birde Displayport 1.4 ve sonrasında çalışıyor bu ayar buda önemli bir unsur. Kablo standartınızı ve çıkışınızın 1.4 aşağısında olmadığından emin olun.
(21/04/2019, Saat: 01:37)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayarınız NVIDIA 'da ne durumda SS paylaşırmısınız. Birde Displayport 1.4 ve sonrasında çalışıyor bu ayar buda önemli bir unsur. Kablo standartınızı ve çıkışınızın 1.4 aşağısında olmadığından emin olun.

https://dosya.co/jnf7r36289rm/Ads%C4%B1z.jpg.html
NVIDIA denetim masasında Gsync sekmesi yok bir şeyi yanlış yapıyorsunuz. Displayport 1.4 kablosu altında kablo kullanırsanız sekme görünmez ve Freesync ayarınız monitörden aktif değilse yine görünmez bu konulara dikkat edin ve her şeyin doğru olduğuna emin olun ve sonra denetim masasını açın Gysc ayarı gelmeli ki aktif edebilesiniz.
Hocam aynı şekilde hiç gelmiyor içinden çıkan orijinal DP kablosu ve 1 adet daha kablo var versiyonlarını bilmiyorum. Monitör de açık sync seçeneği yeni bir kablo daha alıp deneyim.
Aslında yeni konu açmanız gerek ama yinede aynı şekilde başka olasılık yok ya Freesync aktif değil ya kablo yalnış monitörün desteği var çünkü. Sonucu bildirirsiniz.
Hocam peki önereceğiniz kablo varmı link atarsanız sevinirim boşa almak istemiyorum
Sayfalar: 1 2