PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Laptop tavsiyesi 4000TL
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Öncelikle merhaba , buradan yardımcı olan ağabeylerimin sayesinde kendime bir laptop aldım çok da memnunum teşekkür ederim.
Şimdi amcamın oğlu üniversiteye gidecek bu sene ona en fazla 4000 TL civarında sadece League of Legends ve Knight online oynayabilecek bir laptop arıyoruz. 
Kendiminkini tavsiye ettim ama bir de buraya soralım dedi.
Şimdiden teşekkür ederim.

Yukarıda belirttiğim oyunları orta ayarlarda 100 fps civarı oynatsa yeter.Çok teşekkürler şimdiden.
Full HD  görüntüsü olursa tadından 1920*1080 olursa tadından yenmez , malum film felan da izler orda.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideap...epsiburada

Bu cihaz gayet performanslı ve iyi bir ürün. 8 GB RAM + 8.nesil i5 işlemci + MX150 grafik kartı sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. 1 TB HDD ile sorun yaşamazsınız ileride isteğinize göre SSD takviyesi yaparsınız.
öneriniz için çok teşekkür ederim. MX150 ekran kartını araştırdıgımda performansı kırpılmıs türünün de oldugunu forumlarda yazıyorlardı. Acaba bu laptopta öyle bir sorun olur mu ?
MX150 şuan NVDIA nın GTX serisi kartlarına geçmeden en yüksek grafik kartı. MX150 olan bir cihaz arkadaşımda var sorunsuz kullanıyor sizin tarzda oyunları. MX130 vardı daha önce bu kart değilde o bu kartın kırpılmışı sorun yok performans konusunda bu paraya iyi bir tercih.
değerli hocam son olarak şu laptopla ilgili de görüşlerinizi alabilir miyim ? Lenovo ile kıyasla nasıldır https://www.hepsiburada.com/acer-e5-576g...a=Teknorya
Aynı  cihaz artı olarak 4GB RAM fazlası var aradaki farklar muhtemelen ekran paneli batarya giriş çıkış portları klavye vs. gibi şeylerde yani iç bileşen değil dış bileşen ama telefondan tam bakamıyorum hangisi daha iyi bilemiyorum şuan siz kasa ve diğer dediğim özelliklerini kendi sitelerinden bulup karşılaştırın eğer çok ciddi fark yoksa bulduğunuz Acer cihazı alın.
tekrar çok teşekkürler , lenovonun ekranı hd , acerinki değil . Çok sorun olacagnı düşünmüyorum
(07/06/2019, Saat: 14:04)Burak Akar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]tekrar çok teşekkürler , lenovonun ekranı hd , acerinki değil . Çok sorun olacagnı düşünmüyorum

Doğru düşünüyorsunuz RAM daha önemli Acer 12 GB RAM veriyor aynı donanımlara onu alabilirsiniz.
Bütçeyi artırma imkanı varsa Hepsiburada indirimleri ile bu cihaz 5000 liranın altına iner. Ekran kartı GTX 1650. 


https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-thi...ekramarket