PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 2. el Laptop önerisi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Cs 1.6 metin2 tarzi oyunlar oynuyorum kasmicak donmayacak bilgisayar seçmek istiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...9973/detay (benim şuan düşündüğüm bu )

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...2854/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...6176/detay 

Sizce hangisini seçmeliyim? Benim düşündügüm ilk paylaştığımdı.Özellikleri ilan açıklamasinda var
2. cihaz çok daha iyi hem işlemci bakımından hemde ekran kartı bakımında çok ama çok daha iyi. İlk üründe SSD var o kadar gerisi zayıf.
(15/06/2019, Saat: 21:50)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2. cihaz çok daha iyi hem işlemci bakımından hemde ekran kartı bakımında çok ama çok daha iyi. İlk üründe SSD var o kadar gerisi zayıf.

Hocam notebookcheckden ekran kartlarina baktım kac fps verior ekran kartları diye 1.si daha cok veriyor diğerlerine göre siz daha iyi bilirsiniz ama 2.den eminseniz onu alayim
https://technical.city/en/video/Radeon-R...ce-GT-710M Buradan bakabilirsiniz ve alt kısımda oyunlardaki FPS farkını % değeri olarak belirtiyor. Veyahut https://www.game-debate.com/gpu/index.ph...force-710m buradan güç farkına bakabilirsiniz.

Ayrıca 2. makinedeki işlemci 6. nesil 3 nesil daha iyi ve yeni bir işlemci 1. sıradaki makineye göre.
Hocam maalesef o PC 'yi alamadım. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...2644/detay bu işimi görür mü?
(05/07/2019, Saat: 13:32)MasteReis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam maalesef o PC 'yi alamadım. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...2644/detay bu işimi görür mü?

Fena cihaz değil, oyun oynanır tercih edebilirsiniz.
Hocam kusura bakmayin tekrar rahatsiz ediyorum bugün pcyi alacaktim arkadaşlarım aklimi çeldi 3-4 ürün linki attılar size zahmet son attigim ve simdi atacagim pcleri karsilastirsaniz en mantiklisi hangisi olurdu?

1 - https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...2587/detay

2- https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...5797/detay

3- https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...5862/detay

Teşekkürler.
Senin bulduğun cihazda i5-4210U işlemci ve R9-M275 grafik kartı + 8 GB RAM var. Yani https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...2644/detay bu cihazda.

Arkadaşlarının aklına soktuğu 2 cihazda işlemci ve grafik kartı daha düşük onları geç. Bir tek bu https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...2587/detay cihaz senin bulduğun cihazdan işlemci olarak daha iyi ama onunda ekran kartı GT740M ki bu kart senin bulduğun cihazdaki R9-M275 kartının yarısı gücünde. Yani oyun için alacaksan kendi bulduğun son cihazı al ama iş yaparım dersen bu CHU-CKU MT55 cihazını alabilirsin.