PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Bu Laptop Alınır mı ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba dostlar ben 1 hafta içerisinde bir laptop alacağım bu laptop hem oyun için hemde okul da bilişim alanında işlerimi görecek apex legends bf 5 gibi oyunlar oynayacağım cihazda birkaç haftadır araştırıyorum aradığım fiyat aralığında bulduğum en güzel ürün nasıl değerlendirirsiniz yada aynı özelliklere hatta daha iyi özelliklere önerebileceğiniz aynı fiyatta bir ürün varmı bu cihazı nasıl değerlendirirsiniz almalımıyım memnun kalırmıyım Acer Nitro5 An515 İ7 9750h 8gb 512gb Gtx1660tı 15.6" Nh.q5bey.002 - n11.com acer çöp vb yorumlar yerine düzgün yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Cihaz güzel ama 8 GB RAM var bu kadar paraya 8 GB RAM pek olmamış. https://www.monsternotebook.com.tr/tulpa...V19-1.html bu modele bakabilirsiniz.
(29/06/2019, Saat: 21:50)KaganKose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba dostlar ben 1 hafta içerisinde bir laptop alacağım bu laptop hem oyun için hemde okul da bilişim alanında işlerimi görecek apex legends bf 5 gibi oyunlar oynayacağım cihazda birkaç haftadır araştırıyorum aradığım fiyat aralığında bulduğum en güzel ürün nasıl değerlendirirsiniz yada aynı özelliklere hatta daha iyi özelliklere önerebileceğiniz aynı fiyatta bir ürün varmı bu cihazı nasıl değerlendirirsiniz almalımıyım memnun kalırmıyım Acer Nitro5 An515 İ7 9750h 8gb 512gb Gtx1660tı 15.6" Nh.q5bey.002 - n11.com acer çöp vb yorumlar yerine düzgün yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

ben sonradan ram eklemesi yapacağım

(29/06/2019, Saat: 21:50)KaganKose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba dostlar ben 1 hafta içerisinde bir laptop alacağım bu laptop hem oyun için hemde okul da bilişim alanında işlerimi görecek apex legends bf 5 gibi oyunlar oynayacağım cihazda birkaç haftadır araştırıyorum aradığım fiyat aralığında bulduğum en güzel ürün nasıl değerlendirirsiniz yada aynı özelliklere hatta daha iyi özelliklere önerebileceğiniz aynı fiyatta bir ürün varmı bu cihazı nasıl değerlendirirsiniz almalımıyım memnun kalırmıyım Acer Nitro5 An515 İ7 9750h 8gb 512gb Gtx1660tı 15.6" Nh.q5bey.002 - n11.com acer çöp vb yorumlar yerine düzgün yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

sonradan bir 4 ü çıkarıp 8 yapacağım uyumlu ram alacağım
O zaman tercih edebilirsiniz ürünün fiyatı iyi.
(29/06/2019, Saat: 22:51)KaganKose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

ben sonradan ram eklemesi yapacağım

sonradan bir 4 ü çıkarıp 8 yapacağım uyumlu ram alacağım

ısınma sorunu olur diyen birkaç kişi oldu zaten ürünü okul da web tasarım için kullanacağım birde tatillerde vb gittiğim alanlarda oyunlar oynayacağım yani 7 24 oyun oynanmayacak en fazla 5 6 saat oyun oynarım 1 günde ısınsada çok hissetmem

teşekkür ederim yorumunuz için Smile
9750H işlemcisi öyle çok ısınan bir işlemci değil sorun olmaz ki cihazda kallavi zaten bir problem olacağını düşünmüyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.