PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Sony WH-1000XM3 Alınır mı?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Sony WH-1000XM3 gürültü engelleyici kulak üstü kulaklık modeli günümüzde alınır mı ya da bu fiyata daha iyi bir ürün var var mı (2200TL gibi bir fiyat ekitetine sahip)
Alırsam pişman olurmuyum, kulağımı rahatsız eder mi, terleme yapıyor mu kullanan varsa belirtmesini isterim
Ürün piyasada bu sınıfta en çok tercih edilen ürünlerin başlarında geliyor. İnceleme ortalamaları 10 üzerinden 9 puan bir ürün. Ses kalitesi çok iyi ve gürültü engelleme özelliği çok çok iyi denmiş tüm yabancı incelemelerde ki zaten bu özelliği ödüllü bir kulaklık bu konularda bir eksi durum yok. Diğer bir artısı mikrofonlu bir kulaklık ve bu sayede sesli asistan uygulamaları ile uyumlu kullanıyorsanız avantaj. Rahat ve hafif bir ürün denmiş bunda bir sıkıntı çekeceğinizi sanmam.

Eksilerine gelirsek sadece telefon görüşmesi için pek uygun değil denmiş. Ayrıca normalden büyük bir kafa yapınız varsa önceki modele göre çok çok az küçülmüş ürün.

Bu fiyata 1 markadan rakip var oda SENNHEISER MOMENTUM ama bu Sony WH-1000XM3 ürünü kadar iyi değil. SONY ürüne yakın daha uygun bir ürün ise https://www.hepsiburada.com/akg-n700nc-k...00000K11BA bu ürün. SAMSUNG AKG N700NC modeli. SONY için söyledğim her şey bu üründe de iyi seviyede pişman etmez.

2 ürününde incelemesi var ülkemizde bakabilirsiniz.
Sony WH-1000XM3 Kulaklık İncelemesi : https://www.youtube.com/watch?v=Vaane3ZqEPA
AKG N700 NC kulaklık incelemesi : https://www.youtube.com/watch?v=q-jn-6PwR4I

Bence SAMSUNG ürünü fazla para vermeden alın. Diğer ürün biraz fazla pahalı bence.
Cevabınız için teşekkürler peki

1000 Tl'ye kadar en iyi oyuncu kulaklığı ne alabilirim mikrofonlu terletmeyen ve yıllarca kullanabileceğim ne alabilirim oyuncu kulaklığı
  • Asus Rog Delta RGB 7.1 Hi-Res - 1.199.00 TL - ASUS ROG Delta öneririm. Kumaş yastıkları ile terletmez rahat bir üründür. Ses ve Mikrofon kalitesi çok başarılıdır. Zaten mikrofon için Discord ve teamspeek sertifikası var ve ses içinde Hi-Res sertifikası var. Şuan 1.100-1.200 TL fiyatı var. 29 kasım indirimlerini bekleyin bence 1K civarına veya aşağısına bulursunuz.
Biraz daha uygun ama yine kaliteli bir ürün olsun derseniz aşağıdaki 2 ürünü öneririm.
  • Cooler Master MH752 7.1 - 681.51 TL - Bu ürün SS Acrtis 5 2019 ürününden daha iyi bir ürün SS ürünü pek çok açıdan yetersiz bu hem o açıkları kapatıyor hemde üzerine artıları var bu ürünü tercih edebilirsiniz 1K aşağısına bir ürün alacaksanız.
  • Corsair Gaming HS60 7.1 - 604.14 TL - Bu ürün Cooler Master MH752 ile benzer seviyede bir ürün aynı sayılırlar anca bu ürünün mikrofonu Discord sertifikalı. Aslında Cooler Master MH752 ürünüde mikrofon olarak çok başarılı gürültü önleme ses yönlendirme vs. var ama sertifika almamış bilmiyorum neden.
  • Razer Tiamat 2.2 V2 7.1 - 999,00 TL - Bu ürünü eğer ROG Delta alamıyorsanız tercih edin ROG Delta bu üründen daha iyi bir ürün. Bu fiyatı pek hak etmiyor aslında maksimum 800 TL olmalı bence.
Nanokatalog.com'da 722TL'lik bir fiyat etiketin sahip Asus rog Delta oyuncu kulaklığı 500 TL'lik bir fiyat farkı var

Nanokatalogda Stok kodları;

90YH0Z1-B1UA00

90YH0Z1-B2UA00
Nanokatalog firma garantili ürün satmaz. Yurtdışı fiyatlarını dolar olarak direkt TL 'ye çevirip kendi kar paylarını koyarlar ve kendi garantilerini sunarlar. ASUS garantili olmaz yani ürün. Bu konuya takılmayıp çok alışveriş yapan var bilemiyorum sonra durum ne oluyor bir sıkıntı çıktığında biraz araştırın ona göre oradan alacaksanız alırsınız. Ama bence indirim dönemlerini bekleyin 29 kasımda her yer indirim yapacak. Hatta hepsiburada.com 21 kasımdan itibaren yani yarından itibaren indirimlere başlıyormuş diye duydum.
Sony WH-1000XM3 gibi Bluetooth özelliği ve özellik bakımından benzer ürünler mi
Hangi ürünlerden bahsediyorsunuz? En son oyuncu kullaklığı sordunuz. Sony ve ilk ürünler sadece müzik ve video içerik için olan kulaklıklar. Oyun kulaklıkları farklı bir kategori ve onları farklı sundum size. Kalite bakımından hepsi iyi ürünler 7.1 özellikleri ses kaliteleri ve mikrofon kaliteleri üst düzey ürünler.
Corsair Virtuoso SE RGB Hi-Fi Metalik Gri Kablosuz Gaming Kulaklık

Yoksa

Asus Delta rog 7.1 oyuncu kulaklığı mı

Hangi ürün daha iyidir arada 300 TL'lik bir fiyat farkı var değer mi ya da 300 TL'lik farka daha iyi bir oyuncu kulaklığı mevcut mu
Ben ASUS ROG Delta alırdım. Corsair ürünün mikrofon sertifikası var ama mikrofonu o kadar iyi değil. Kablosuz bir avantaj mı dezavantaj mı benim şahsi görüşüm kabloludan yana olur. Ben olsam ASUS ROG Delta alırdım gerisi size kalmış.
Sayfalar: 1 2