PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Oyun Video Montaj
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Video Montajı Renk Düzeltme, Efekt ve bir çok güzel montaj Profosyonel şekilde yapabilecek uygun fiyata sonuç olarak para kazanmıyorum yardımcı olabilecek var mı
(07/01/2020, Saat: 14:41)FurkanPC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Video Montajı Renk Düzeltme, Efekt ve bir çok güzel montaj Profosyonel şekilde yapabilecek uygun fiyata sonuç olarak para kazanmıyorum yardımcı olabilecek var mı

Merhaba ne tür bir montaj istiyorsunuz?
(16/05/2020, Saat: 10:29)achilles132 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07/01/2020, Saat: 14:41)FurkanPC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Video Montajı Renk Düzeltme, Efekt ve bir çok güzel montaj Profosyonel şekilde yapabilecek uygun fiyata sonuç olarak para kazanmıyorum yardımcı olabilecek var mı

Merhaba ne tür bir montaj istiyorsunuz?
monatj yapımcı arıyorum profosyonel bir şekilde montaj yapan kişi arıyorum
(16/05/2020, Saat: 11:36)FurkanPC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16/05/2020, Saat: 10:29)achilles132 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba ne tür bir montaj istiyorsunuz?
monatj yapımcı arıyorum profosyonel bir şekilde montaj yapan kişi arıyorum

İİstedğiniz tarzda bir örnek gösterebilir misiniz?
(16/05/2020, Saat: 22:32)achilles132 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16/05/2020, Saat: 11:36)FurkanPC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]monatj yapımcı arıyorum profosyonel bir şekilde montaj yapan kişi arıyorum

İİstedğiniz tarzda bir örnek gösterebilir misiniz?
şöyle söyliyim renk düzeltme,efekt,bazı eklentiler örneğin youtube simgesi,lıke atma işareti.Açılışta küçük bir açılış şeklii,gerekirse ses düzeltme netlik bakımından bu tarz şeyleri profosyonel yapacak biri arıyorum