PC Hocası Forum

Tam Versiyon: En İyi Şekilde Primere Öğrenimi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
En İyi Anlatımlı En Anlaşılır Adobe Premiere Pro Öğrenimi istiyorum nasıl öğrenebilirim önereceğiniz kurs ya da başka bir şey varsa yardımcı olursanız sevinirim birde Oyuncu Yeşil Perde Satın almak istiyorum 2.5 metre uzunluk 1.5 genişlik şeklinde nerden bu ölçüde Yeşil Perde temini sağlarım ve logitech c920 pro mu c922 mi ya da c922 pro mu bu söylemiş olduklarımda bana en iyi şekilde destek sağlarsanız mutlu olurum premiere için bir çok kurs var ancak en anlaşılır kurs benim için önemli olan şimdiden teşekkür ederim.
Kursa gitmene gerek yok eğer iyi bir dinleyici ve program öğrenme kabiliyetin varsa, nette satılan 30 ile 100 TL arasına iyi eğitim setleri var. Her anlamda seni bayağı ileriye taşır. Örneğin Sanalöğretim , 3değitim ve Udemy iyiler arasında olan bir eğitim seti satış kanallarıdır.
evet biliyorum ancak Udemyden premire pro ile ilgili kurs satın aldım ancak anlatımı kötüydü bence bana basitten pro anlatım şeklinde lazım hangi kursu alabilirim
https://www.udemy.com/course/premier-pro...-seviyeye/ bu eğitim seti miydi? 14 Saatlik bir eğitim gayet detaylı ama öyle yeni başlayanlar için pek ideal değil. Daha çok detaylı yeni başlayanlar için bir set işinizi daha çok görecektir https://www.sanalogretim.com/Adobe-Premi...1/SetDetay bu set gibi yeni başlayanlar için 20 saat eğitim içeriği.

İllede bir kurs almak isterseniz Navras Akademi tavsiye ederim. En ideal sıfırdan eğitim kurumlarından birisidir.
Söylemiş olduklarınız değildi peki bu ikisinden Youtube için oyun videoları montajı için hangisini almalıyım hangisinden daha iyi anlar ve daha iyi şekilde montaj yapmamda bana yardımcı olur birde Navras akademinin linkinide belirtirseniz sevinirim
Navras akademi kurs yani gidiyorsun. Öyle para ile satın alıp video izlemeli değil. https://www.navrasakademi.com/contact/ burada nerede olduğuna bakabilirsiniz. Telefon ile arayıp bilgi alabilir yada ePosta ile bilgi alabilirsiniz.

Eğitim setleri ile ilgili ise sanalogretim adresindeki eğitim seti daha uzun saat. 20 saat ve daha detaylı anlatım var. Bence onu alın eğer eğitim seti alacaksanız.
Navras İstanbul içimi sadece
Sanırım yer bilgisi olarak Caferağa, Arayıcıbaşı Sk. No:9/2, 34710 Kadıköy/İstanbul olarak belirtilmiş. Siz nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama eğer söylerseniz belki sizin bölgenizde eğitim veren bir kurum bulabilirim.
Trabzon bölgesinde eğer premiere bu şekil bulabilirseniz beni çok mutlu edersiniz
Maalesef bir yer bulamadım. Ancak https://www.kurs.com/bana-kurs-bul burada bilgilerinizi bırakıp gönderirseniz size eğer o bölgede bir kurs varsa geri dönüş yapacaktır. Aradığınız Kurslar bölümünü Kurgu-Montaj olarak belirtin.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16