PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Gaming Mouse Tavsiyesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Aklımda bir tane mouse var bloody v7M71   
Bütçem 200 -250 tavsiye alabilirim. 
Klavye tercihimi cooler master ck 350 tarafından kullandım
Şimdiden teşekkür ederim ?
Klavye seçimi gayet iyi mouse seçiminde de yardımcı olalım ana odak oyun ama ne tarz oyun IPS değeri yüksek bir ürün önerelim eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsanız. Şuan itopya vs. gibi yerlerde indirimde varken hızlıca öneride bulunalım. Mouse büyük olsun mu IPS değeri hızlı oyunlar oynuyorsanız önemli bu tarz bir ürün mü olsun bize beilirtin yetrer.

Aslında hiç başka öneride bulunmama gerek yok Steelseries Rival 3 - 269.00 TL şu mouse alın geçin. Yanında SteelSeries QcK Medium Gaming Mouse Pad hediyesi var. 35G hızlınma + 300 IPS değeri + 8500 DPI ve 60 milyon tuş ömrü bir mouse fiyat çok iyi ürün gerçekten hızlı. İndirim bitmeden kaçırmayın derim.
FPS oyunlarını bilgisayarda oynamayı seviyorum o yüzden bilgisayar toplama kararı aldım. Onu haricinde rpg oyunlarda hoşuma gidiyor bu şekilde güzel bir mouse tavsiyesi alabilirim.
Size önerdiğim ürünü alın her türlü hızlı oyun vs. için son derece iyi bir mouse + mousepad ile fiyatı çok iyi kaçırmayın.
Sipariş verdim ??
H.olsun bu fiyata gayet güzel bir ürün aldınız hem hızlı hemde kaliteli mousepad ile aldınız. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.