PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Bilinmeyen Aygıt lütfen yardım edin
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar iyi forumlar ben bilgisaya kamera taktım driverları güzel bir şekilde kurdum fakat tek bir bilinmeyen aygıt oluşuyor telefon ile USB bağlantısı yaptıgımdada aynı problem oluyor 

FOTOĞRAF İLE GÖSTEREYİM : https://prnt.sc/rn7x8h

lütfen yardım edin arkadaşlar kamera çalışıyor google dan felan sitelerde çalışıyor webcamtoy da fakat discord skype oralarda çalışmıyor
Kamera modeliniz nedir ?
Kamera yada başka bir sürücü odaklı yada anakart eksik sürücü odaklı sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor. Anakart için eksik varsa https://www.iobit.com/en/driver-booster.php şu yazılım ile bir tarama yapın eksik varsa ki vardır büyük ihtimalle yapın ve kamerayı söküp terkar takın bakın sorun devam ediyor mu. Ayrıca kamera modelinizi yazın.
Yazılımsal sıkıntım var galiba kamera modelim : A4 TECH PK-835MJ

(27/03/2020, Saat: 11:00)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kamera yada başka bir sürücü odaklı yada anakart eksik sürücü odaklı sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor. 

Anakart için eksik varsa https://www.iobit.com/en/driver-booster.php şu yazılım ile bir tarama yapın eksik varsa ki vardır büyük ihtimalle yapın ve kamerayı söküp terkar takın bakın sorun devam ediyor mu. Ayrıca kamera modelinizi yazın.

Yazılımsal sıkıntım var galiba kamera modelim : A4 TECH PK-835MJ

(26/03/2020, Saat: 18:58)Enes Değirmenci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kamera modeliniz nedir ?
Yazılımsal sıkıntım var galiba kamera modelim : A4 TECH PK-835MJ