PC Hocası Forum

Tam Versiyon: laptop kasması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
unlostun ayarlarını yapmadan önce fazla kasma yapmazdı gösterdiği ayarları yaptıkdan sonra bluestackden ve steamden oyunları aynı anda açamaz oldum çözümü nedir
Hangi ayarlardan bahsediyorsunuz?
videosunda gösterdiği bir çok ayarı yaptım
Hangi video onu sormuştum aslında bakalım neler önermiş neleri değiştirdiniz onu anlamak için sordum link bırakın sorun değil zaten sorun yaşamışsınız düzeltmek için soruyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=N6HaufY_mK4 bu video birşey daha sorucam sıfırlamayı kurtarma üzerinden yapsam yararı olurmu
Sıfırlama yapmanıza gerek yok aslında sistem geri yükleme yaparsanız ayarları yapmadığınız önceki bir tarihe sorun çözülecektir. Kurtarma menüsünden ulaşacaksınız bu ayarlara.
bu bilgisayarı sıfırla yerinden dimi
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem bu konuma girin ve sap bölümden Ayarları değiştir deyin. Açılan pencerede Sistem Koruması sekmesine gelin ve Sistem Geri Yükleme... kısmına tıklayın. Açılan pencerede Farklı bir geri yükleme noktası seç deyin ve ileriye basın. Önünüze sisteminizin daha önce oluşturduğu sistem geri yükleme noktaları listelenecek tarih ve saatleri ile siz bunlardan sizin ayar yaptığınız tarihe en yakın olanı öncesine ait bir nokta seçip ileri deyip işlemi başlatacaksınız.
ben bunları yapmadan önce dün akşam kasınca laptop 2 kere kurtar yaptım

[Resim: oVDB8L.png]
Bunu denemediniz mi? Sistem geri yükleme farklı bir olay.
Sayfalar: 1 2 3 4