PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Windows 10'um Uzaklara Dalıp Gidiyor | Merhaba Dünya!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba forum halkı,
Windows 10 kurulu bilgisayarım sadece tarayıcım açıkken bile bir anda kitleniyor. Fare ve klavye kontrollerini kesinlikle kullanamıyorum. Bilgisayarımı sıfırladığım halde aynı sorunu yaşamaktayım. İnternette araştırmam sonucunda Microsoft'un sitesinde güncellemeleri tamamlayından fazlasını bulamadım. Lütfen çözümü bilen varsa yardım etsin. Bilgisayarım:
https://www.hepsiburada.com/packard-bell...m-bd801900
RAM sınırda HDD disk var ama klavye ve mouse klitlenmesi yaratır mı emin değilim sanırım Windows hasar almıştır ki bence Windows 7 format atın bu sisteme daha stabil olacaktır özellikler çok iyi değil Windows 10 için.
hızlansın diye zamanında yapmıştım. Ancak pc zaten fabrika çıkışlı 8.1 ile geldiğinden dolayı win 7 driverı bulamamıştım. Şimdi de win 7'nin miladı dolduğu için ayrıca bir sorun. Sorun donanımdan kaynaklıysa SSD'ye geçsem beni kurtarma ihtimali olabilir mi?

Değmezse pc değiştirme zamanım gelmiştir :/
2 GB RAM Windows 10 için yeter mi bilemiyorum pek. 32 bit kurarsanız 2 GB RAM size yetecektir. Diğer bir yavaşlık olayı ise HDD disk Windows 10 için hiç iyi değil RAM yeterse SSD sizi kurtarabilir. 64 bit kurmayın 2 GB kadar RAM sadece kendisi tüketiyor.
yardımlarınız için teşekkür ederim. Dediklerinizi imkan bulunca deneyeceğim
Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.