PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Klavye+Mouse
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
(31/03/2020, Saat: 19:49)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Big Grin güldüm ama yanlış anlamayın şey sadece şunu soracağım size marka bazlı mı seçim yaparsınız yoksa ürünün sundukları mı?  SS markasının Apex 3 ve 5 modelleri mebran klavyeler yani mekanik değiller fiyatları saçma bir seviyede Big Grin gülüyorum o fiyatlara sadece. Mebran klavye anahtarları ne hızlıdırlar ne uzun ömürlü size önerdiğmi klavye mavi anahtar mekanik 50 milyon basım ömürlü hızlı anahtarlara sahip. XPG markası çok kaliteli oyuncu ekipmanları yapan bir ADATA markasıdır. Daha anlatayım mı bilemiyorum SS filan en iyisi gibi bir düşünceniz olmasın ürün inceleyin marka değil.
Hangi sitede 500 Tl'ye düşmüştü bana da acil lazım değil 1 ay daha beklerim klavye için
Size önerdiğim XPG ürünü kadar kaliteli bir mekanik klavye bulamazsını o fiyata. Benden demesi siz nasıl isterseniz öyle yapın ben önerimi yaptım.

İtopya 1000 TL den satıyor klavyeyi size 599 TL ye link attım https://www.itopya.com/xpg-summoner-rgb-...ng-klavye/ Big Grin artık gerisini siz düşünün.
(31/03/2020, Saat: 20:09)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Size önerdiğim XPG ürünü kadar kaliteli bir mekanik klavye bulamazsını o fiyata. Benden demesi siz nasıl isterseniz öyle yapın ben önerimi yaptım.

İtopya 1000 TL den satıyor klavyeyi size 599 TL ye link attım https://www.itopya.com/xpg-summoner-rgb-...ng-klavye/ Big Grin artık gerisini siz düşünün.
Anladım sağolun ancak ben Asusun klavyesi hangi sitede indirime düşmüş o linki bana atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
1 hafta önce itopyada indirimdeydi artık değil şuan 900 TL üzerine satılıyor her yerde.
(31/03/2020, Saat: 21:09)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1 hafta önce itopyada indirimdeydi artık değil şuan 900 TL üzerine satılıyor her yerde.
XPG marka dediğiniz İngilizce Q bana Türkçe Q lazım tuş dizaynı farkı var İngilizce Q da çünkü Türkçe Q olursa daha iyi olur
Siz bilirsiniz nasıl tercih ederseniz artık bende İngilizce Q kullanıyorum bu fark için klavye tercihi yapmam ama tabi siz nasıl tercih edersiniz bilemem.

1. Cooler Master CK350 Red Switch RGB TR - 499,50 TL / Cooler Master CK350 Blue Switch RGB TR - 433,00 TL
  2. Bloody B870R Blue Switch RGB LK Rainbow TR - 528,99 TL
  3. ASUS ROG Strix Scope TKL X802 RGB Blue Swicth TR - 699,00 TL
Bu 3 ürünü önerebilirim. ASUS buranın yıldızı ama fiyatı hem pahalı hemde tam bir oyuncu klavyesi olduğundan Numlock kısmı yok. Diğer yıldız Bloody ki onun tuşları standart Blue değil optik Optik yapıya çevirmişler hızlı ve daha uzun ömürlü vs. özelleştirilmiş bir tuş. Son ürün CK350 Red Switch modeli ki piyasadaki en ucuz marka üründür ve Mavi anahtarlı versiyonu biraz daha ucuz.

Ben ya ASUS alırdım yada Bloody ama yok biraz daha ucuz olsun derdimse Blue Switch CK350 alırdım.
(01/04/2020, Saat: 13:56)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Siz bilirsiniz nasıl tercih ederseniz artık bende İngilizce Q kullanıyorum bu fark için klavye tercihi yapmam ama tabi siz nasıl tercih edersiniz bilemem.

1. Cooler Master CK350 Red Switch RGB TR - 499,50 TL / Cooler Master CK350 Blue Switch RGB TR - 433,00 TL
  2. Bloody B870R Blue Switch RGB LK Rainbow TR - 528,99 TL
  3. ASUS ROG Strix Scope TKL X802 RGB Blue Swicth TR - 699,00 TL
Bu 3 ürünü önerebilirim. ASUS buranın yıldızı ama fiyatı hem pahalı hemde tam bir oyuncu klavyesi olduğundan Numlock kısmı yok. Diğer yıldız Bloody ki onun tuşları standart Blue değil optik Optik yapıya çevirmişler hızlı ve daha uzun ömürlü vs. özelleştirilmiş bir tuş. Son ürün CK350 Red Switch modeli ki piyasadaki en ucuz marka üründür ve Mavi anahtarlı versiyonu biraz daha ucuz.

Ben ya ASUS alırdım yada Bloody ama yok biraz daha ucuz olsun derdimse Blue Switch CK350 alırdım.
700-800e çıkarsak ne alınır Türkçe Q
Ben size ürün önermekten sıkıldım yeminle. Big Grin Son attığım ASUS ürünü var.

Razer Blackwidow Elite - 834,50 TL - Şu ürün indirimdeyken alında sizde bende bir nefes alalım. Big Grin
(01/04/2020, Saat: 18:36)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben size ürün önermekten sıkıldım yeminle. Big Grin Son attığım ASUS ürünü var.

Razer Blackwidow Elite - 834,50 TL - Şu ürün indirimdeyken alında sizde bende bir nefes alalım. Big Grin
Sıktıysam kusura bakmayınSmile
Bütçeyi aştım Bi tane alıyim en iyisini alıyim diyorum 1200lere kadar çıkıyorum bunun için bu fiyatlara çok kaliteli ürünler var 1600tllik ürün farklı sitede 1200tl
Corsair gaming k95 platinium Brown modeli 1226Tl indirimde itopyada
Corsair gaming k95 platinium speed oda 1226tl indirimde
Asus rog strix scope deluxe xa04 rgb cherry itopyada 1630tl iken Qp bilişimde 1209Tl birde Steel series apex 7+steelseries arctis 3 2019 kulaklıkla birlikte Qp bilişimde 1299tl açıkcası çok kararsızım bu fiyatlardan az daha kaliteli ürünler var mı her sitede fiyatlar aynı olmuyor örneği demiş olduğunuz Asus tuf k7 500tlye kadar inmişti dediniz
ne alınabilir bu fiyatlara çıkmaya gerek var mı doğrusu bilmiyorum benim için ve oyuncular için malzeme kalitesi ve geri tepme süresi çok önemli kaliteli olsun istiyorum ve uzun ömürlü olsun istiyorum siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim
1000 TL fiyata çıkarsanız ne Corsair ne başka bir ürün. ASUS TUF K7 alın geçin. Optik anahtarlara sahip ürün sayısı 3-5 tane var zaten en ucuzu ASUS TUF K7 gerisini geçin ROG Strix Scope Deluxe ürünü bile normal mekanik anahtarlara sahip. Apex 7 ürünüde normal anahtarlar kullanıyor APEX Pro ürününde Optik anahtar var TUF K7 ürünündeki aynı tip anahtar yapısı sadece APEX Pro ürününde. Siz en dayanıklı en hızlı bir anahtar yapısına ait bir ürün istiyorsanız en uygun fiyatlı en kaliteli ürün ASUS TUF K7 başka bir seçeneğiniz yok.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7