PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Klavye+Mouse
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
[quote="ugur.gozaydin" pid='80194' dateline='1585845263']
1000 TL fiyata çıkarsanız ne Corsair ne başka bir ürün. ASUS TUF K7 alın geçin. Optik anahtarlara sahip ürün sayısı 3-5 tane var zaten en ucuzu ASUS TUF K7 gerisini geçin ROG Strix Scope Deluxe ürünü bile normal mekanik anahtarlara sahip. Apex 7 ürünüde normal anahtarlar kullanıyor APEX Pro ürününde Optik anahtar var TUF K7 ürünündeki aynı tip anahtar yapısı sadece APEX Pro ürününde. Siz en dayanıklı en hızlı bir anahtar yapısına ait bir ürün istiyorsanız en uygun fiyatlı en kaliteli ürün ASUS TUF K7 başka bir seçeneğiniz yok.
[/quote
en ucuz sanırım burada https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gam...3kEALw_wcB ama satıcısı güvenilirmidir veya farklı nereden temin edebilirim sinerjide temin edilememekte 15 gün içinde stoğa girer mi bilmiyorum
https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-k...ng-klavye/ - 936 TL fazla fiyat farkı yok buradan alabilirsiniz.
(02/04/2020, Saat: 20:13)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-k...ng-klavye/ - 936 TL fazla fiyat farkı yok buradan alabilirsiniz.
Teşekkürler tekrardan

Bilgisayar kasa içi temizliği için kompresör ne alabilirim ve de ev kullanımı için yazıcı ne alabilirim yazıcı konusunda fiyat diyemiycem pek bi bilgim yok çünkü renkli çıktı özelliği olsun kaliteli olsun birde diyim faks özelliği fazla fiyat farklı yoksa faks özelliğinin olmasınıda isterim.
Basınçlı hava spreyi alabilirsiniz temizlik için.  https://www.direnc.net/basincli-hava-sprey-perfects bu ürün mesela.

Yazıcı için bütçe önemli ama 1000 TL 'ye kadar çok iyi ev için ürünler var. Ayrıca tanklı mı istersiniz yoksa kartuşlu mu? Tanklı ürünlerde sadece mürekkebi alıyorsunuz bittikçe ama kartuşlu ürünlerde kartuş mekanizmasıyla birlikte alıyorsunuz. Birde tanklı yazıcıları genelde iş yerleri tercih eder mürekkep masrafı daha az olduğundan ama yinede önereyim dedim.

Vatan Bilgisayar : HP SMART TANK 515 FOTOKOPİ,TARAYICI,WİFİ MÜREKKEP TANKLI YAZICI - 1.099 TL
İncehesap : HP SMART TANK 515 FOTOKOPİ,TARAYICI,WİFİ MÜREKKEP TANKLI YAZICI - 1.019 TL

Bu ürün kompakt ev kullanımınada uygun bir ürün.
kartuşlu bilemiyorum açkcası resim kalitesi benim için önemli hangi tür daha iyidir bilmiyorum ayrıca Bu ürünün 615 serisi var 200TL daha pahalı 615 serisinde faks özelliği ve renkli çıktı özelliği var mı eğer kartuşsuz yöntem daha iyiyse 615i alırım alırsam daha iyimidir 615
2 üründe renkli çıktı basıyor 615 modelin en bariz farkı Faks özelliği ve 1-2 artı özelliği var. Ayrıca bu ürünler üst düzey ürünler ki tanklı yazıcılar mürekkepli ürünlerden daha başarılıdır.
(02/04/2020, Saat: 23:43)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]2 üründe renkli çıktı basıyor 615 modelin en bariz farkı Faks özelliği ve 1-2 artı özelliği var. Ayrıca bu ürünler üst düzey ürünler ki tanklı yazıcılar mürekkepli ürünlerden daha başarılıdır.
cevabınız için teşekkürler
https://www.itopya.com/s-link-slx-bl900-900w-kompresor/ şöyle bir ürün daha iyi olmaz mı burada stoklarda kalmamış ama sizin önereceğiniz farklı ya da aynı ürün sitesi olabilir
Gereksiz masraf olacaktır. Torba sorunları vs. senede bir defa temizleyeceğiniz bir sistem için kompresor almak bence mantıklı değil ki bu ürünün satışı yok piyasada baktım 600W olan modeli var onunda yorumları pek iyi sayılmaz. Siz el spreyi şeklinde basınçlı hava alın 400 ml bir tüp bir sistemi sorunsuz temizler.
(03/04/2020, Saat: 01:12)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gereksiz masraf olacaktır. Torba sorunları vs. senede bir defa temizleyeceğiniz bir sistem için kompresor almak bence mantıklı değil ki bu ürünün satışı yok piyasada baktım 600W olan modeli var onunda yorumları pek iyi sayılmaz. Siz el spreyi şeklinde basınçlı hava alın 400 ml bir tüp bir sistemi sorunsuz temizler.
sistemin içinde anakart olsun sıvı soğutma olsun ekran kartı olsun (ekran karının fan olmayan kısm hariç diğer her yer) bu dediğim yerlere 20 cm mesafeden sıkıcam diye düşünüyorum ve kaç cmden sıkıyim ayrıca dediğim yerlere sıkmamda bir sorun yok dimi
Sorun yok zaten sprey için 10-15 cm bir uç geliyor olması gerek diye biliyorum. Yakın yada uzak fark etmez tozları atacaksınız zaten ki bunu şimdi almanıza gerek yok 1 yıl sonra sistemi temizlediğinizde alırsınız daha farklı ürünlerde olacaktır o zaman.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7