PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Klavye+Mouse
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Mouse elime ulaştı bu ürünün yazılımını nasıl indirbilirim indirme bağlantısı linkini atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
https://www.razer.com/synapse-3 - Bu yazılım Razer Synapse 3 yazılımını kurabilirsiniz.
(03/04/2020, Saat: 16:39)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]https://www.razer.com/synapse-3 - Bu yazılım Razer Synapse 3 yazılımını kurabilirsiniz.
Yazılımı kurdum Türkçe yapma imkanımız var mı bu yazılımı
Big Grin o kadarını bilemiyorum.
(03/04/2020, Saat: 22:55)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Big Grin o kadarını bilemiyorum.
Türkçe dil desteği yazılımda yok zaten hani dedim crack tarzı bir işlem uygulama şansımızda mı yok ama neyse çokda önemli değil. 
Oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum calitte markası çok iyiymiş diye gördüm aynı zamanda x drive markası bütçem yine yazıcı gibi aslında saatlerce belim ve kalça kısmı ağrıtmayacak aynı şekilde boyun kısmıda ağrıtmayacak şekilde saatlerce rahat ve keyifle oyun oynayabileceğim oyuncu koltuğu ne satın alabilirim şimdiden teşekkür ederim.
X-drive ürünleri en iyilerin başında gelir. Bütçenizi bilmiyorum ama https://www.xdrive.com.tr/xdrive-oyuncu-...saj-serisi bu listedeki seriler masaj özellikli ürünler. En iyisi bel ağrısı vs. gibi kötü durumlardan korunmak için masaj özellikli bir ürün almaktır. Eğer fazla ise bunlar https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-serisi bu yeni ürünü özel indirimli fiyat ile satılıyor buna da bakabilirsiniz yada biraz daha ortalama bir ürün için https://www.xdrive.com.tr/xdrive-1453-pr...ah-kirmizi buna bakabilirsiniz. X-drive markasından bunları öneririm size.
(04/04/2020, Saat: 17:42)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]X-drive ürünleri en iyilerin başında gelir. Bütçenizi bilmiyorum ama https://www.xdrive.com.tr/xdrive-oyuncu-...saj-serisi bu listedeki seriler masaj özellikli ürünler. En iyisi bel ağrısı vs. gibi kötü durumlardan korunmak için masaj özellikli bir ürün almaktır. Eğer fazla ise bunlar https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-serisi bu yeni ürünü özel indirimli fiyat ile satılıyor buna da bakabilirsiniz yada biraz daha ortalama bir ürün için https://www.xdrive.com.tr/xdrive-1453-pr...ah-kirmizi buna bakabilirsiniz. X-drive markasından bunları öneririm size.
Anladığım kadarıyla en iyi oyuncu koltuğu Masaj özellikli olanlar peki daha kaliteli hangi marka vardır şundan soruyorum bir defa alıcam en iyisini almak istiyorum yani o fiyatlarda xdrivedan daha kaliteli marka ürün var mı
Bakalım masaj özellikli daha iyi bir marka var mı benzer fiyatlara. XDrive yerli üretim ve kaliteli bir marka. Bildiğim MSI ve AeroCool firmalarında da bu tarz ürünler var ama bakalım biraz araştırıp geri dönüş yapacağım.

Yok masaj özellikli ısıtma vs. fonksiyonlu başka bir markadan ürün bulamadım. Atak serisi en iyisi https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/x...P239392227 yada https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/x...P293988471 burada indirimde.
(04/04/2020, Saat: 18:30)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bakalım masaj özellikli daha iyi bir marka var mı benzer fiyatlara. XDrive yerli üretim ve kaliteli bir marka. Bildiğim MSI ve AeroCool firmalarında da bu tarz ürünler var ama bakalım biraz araştırıp geri dönüş yapacağım.

Yok masaj özellikli ısıtma vs. fonksiyonlu başka bir markadan ürün bulamadım. Atak serisi en iyisi https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/x...P239392227 yada https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/x...P293988471 burada indirimde.
https://www.xdrive.com.tr/xdrive-firtina...mizi-siyah
Bu ürünü almaya değer mi ya da bu ürün fiyatına daha iyi bir ürün var mı yoksa sizin demiş son dediğiniz ürün daha mı iyi
Bu biraz fazla pahalı para sizin en iyisini almak isterseniz alın. Bu ürünü XDrive ATAK serisinden farkı Ayak desteği olması birde tipi farklı. Karar sizin. Fiyat farkı size önerdiğim n11.com linkleri fiyatları ile konuşuyorum 1.979,00 TL idi onlar bu ürün ile aralarında 370 TL fark var. Bence değer ama siz bilirsiniz.

https://www.gamer-market.com/xdrive-firt...siyah.html - Burada biraz daha ucuz. Bu arada Atak seriside https://www.gamer-market.com/xdrive-atak...-sari.html burada ucuzmuş.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7