PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Klavye+Mouse
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
(07/04/2020, Saat: 22:14)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İtopya firmasını arayın ve garanti durumunu nasıl sorgulayacağınızı öğrenin onlar size gerekli bağlantıları ve bilgileri verir.
Şöyle ki ekran kartımı gönderdiğim zaman ben SERVİSPOİNT bana mesaj göndermişti durum ile alakalı ayrıca gelen kağıttada servispoint yazıyordu.Servispointten arıza takibi yapılabiliyor mu
Baktım ama yok siz dediğim gibi arayın sorun en doğru net bilgiyi itopya verir size.
(07/04/2020, Saat: 22:21)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Baktım ama yok siz dediğim gibi arayın sorun en doğru net bilgiyi itopya verir size.
Anladım Teşekkürler.Peki bu linkteki ürün tiplerini nerden temin edebilirm Türkiyede bulabilirmiyim ya da avrupadan Türkiyeye getiren yer var mı nerden teminini sağlayabilirim https://i.imgyukle.com/2020/04/07/QocDHb.jpg
Bir fikrim yok açıkçası. Amazon.de , aliexpress yada Banggood buralara bakabilirsiniz. Ancak bu virüs vs. durumlarında gelir mi bu ürünler buraya gelirse kaça mal olur bilemem.
(07/04/2020, Saat: 22:55)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bir fikrim yok açıkçası. Amazon.de , aliexpress yada Banggood buralara bakabilirsiniz. Ancak bu virüs vs. durumlarında gelir mi bu ürünler buraya gelirse kaça mal olur bilemem.
https://eu-shop.nanoleaf.me/collections/...eaf-remote bu site kendi sitesi sanırım Türkiyeye sevkiyat yapılıyor mu
https://eu-shop.nanoleaf.me/pages/shipping-orders - Burada Avrupa Billiği ülkelerine teslimatı var denmiş ama bence firmaya mail atın. https://helpdesk.nanoleaf.me/hc/en-us/re...0000614074 buradaki linkten bilgileri doldurun ben ilk sekmeyi seçtim siz alt kısımları doldurun. Ülke menüsünde Turkey var muhtemelen geliyordur ülkemize ama bu salgın dönemimde nasıl olur bilemem.
(07/04/2020, Saat: 23:31)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]https://eu-shop.nanoleaf.me/pages/shipping-orders - Burada Avrupa Billiği ülkelerine teslimatı var denmiş ama bence firmaya mail atın. https://helpdesk.nanoleaf.me/hc/en-us/re...0000614074 buradaki linkten bilgileri doldurun ben ilk sekmeyi seçtim siz alt kısımları doldurun. Ülke menüsünde Turkey var muhtemelen geliyordur ülkemize ama bu salgın dönemimde nasıl olur bilemem.
https://e-gameshop.com/razer-blackwidow-...sil-switch
BU fiyata alınır mı ayrıca yeşil Switch nasıldır
Chery Mavi anahtarları ile aynı ama ben size o bütçeye ASUS TUF Gaming K7 Optik anahtarlı https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-k...ng-klavye/ bu klavyeyi öneririm. 849 TL fiyatı var ve Optik anahtarlı klavyeler son anahtar teknolojisi. Lazer ile devre tamamlanıyor 100 Milyon basım ömrü var ve şuan en hızlı anahtar teknolojisi bu ki bu anahtarı kullanan bildiğim bu ürün dahil toplamda 6 klavye var ki bu ASUS TUF modeli en uygun fiyatlısı. Diğer bildiğim ürünler bu optik anahtarları kullanan SteelSeries APEX PRO , Razer Huntsman Elite , Gigabyte Aorus K9 , HP Omen Sequencer , Bloody B945 bu ürünlerde TUF K7 gibi optik anahtarlar kullanıyor.
(11/04/2020, Saat: 06:55)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Chery Mavi anahtarları ile aynı ama ben size o bütçeye ASUS TUF Gaming K7 Optik anahtarlı https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-k...ng-klavye/ bu klavyeyi öneririm. 849 TL fiyatı var ve Optik anahtarlı klavyeler son anahtar teknolojisi. Lazer ile devre tamamlanıyor 100 Milyon basım ömrü var ve şuan en hızlı anahtar teknolojisi bu ki bu anahtarı kullanan bildiğim bu ürün dahil toplamda 6 klavye var ki bu ASUS TUF modeli en uygun fiyatlısı. Diğer bildiğim ürünler bu optik anahtarları kullanan SteelSeries APEX PRO , Razer Huntsman Elite , Gigabyte Aorus K9 , HP Omen Sequencer , Bloody B945 bu ürünlerde TUF K7 gibi optik anahtarlar kullanıyor.
İtopyada asus tuf gaming K7 tükenmiş şuan.tekrar stoğa 849tlye girmiş ancak bu ürünün biraz daha düşeceğine inanıyorum
https://www.itopya.com/razer-seiren-elit...-mikrofon/
https://www.trendyol.com/hyperx/hyperx-q...94QAvD_BwE
bu iki üründen hangisi daha kalitelidir dikkat edilmesini istediğim razerın seiren X olmayıp seiren Elite model olması
https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-k...ng-klavye/ 19 adet var nasıl tükenmiş. Smile Sizin tarayıcı size oyun oynuyor sanırım.

Mikrofonlardan ikiside kaliteli ürünlerdir ben Razer seçerdim çok ciddi farklar yok aralarında.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7