PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Klavye+Mouse
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Mouse olarak Steelseries Sensei Ten TERCİHİM daha farklı mouse varsa önerdiğiniz bakarım birde klavye ne alabilirim fiyat çok yüksek olmasın tepkime süresi iyi olsun mekanik varsa bu fiyatlarda iyi daha iyi olur tabi 400-500Tlye kadar çıkarım önerilerinizi bekliyorum
(31/03/2020, Saat: 18:37)FurkanPC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mouse olarak Steelseries Sensei Ten TERCİHİM daha farklı mouse varsa önerdiğiniz bakarım birde klavye ne alabilirim fiyat çok yüksek olmasın tepkime süresi iyi olsun mekanik varsa bu fiyatlarda iyi daha iyi olur tabi 400-500Tlye kadar çıkarım önerilerinizi bekliyorum

Kablolu V1 : Razer Basilisk V2 - 479.00 TL - 650 IPS tarama + 50G hızlanma + 20.000 DPI ve 70 milyon tuş ömrü. Bu mouse üzerine ürün tanımam kesinlikle tercihinizi bu üründen yana yapın. Bu hızlarda ve kalitede bir mouse bu fiyata yok. 1 adet kalmış yazıyor kaçırmayın.
(31/03/2020, Saat: 18:53)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(31/03/2020, Saat: 18:37)FurkanPC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mouse olarak Steelseries Sensei Ten TERCİHİM daha farklı mouse varsa önerdiğiniz bakarım birde klavye ne alabilirim fiyat çok yüksek olmasın tepkime süresi iyi olsun mekanik varsa bu fiyatlarda iyi daha iyi olur tabi 400-500Tlye kadar çıkarım önerilerinizi bekliyorum

Kablolu V1 : Razer Basilisk V2 - 479.00 TL - 650 IPS tarama + 50G hızlanma + 20.000 DPI ve 70 milyon tuş ömrü. Bu mouse üzerine ürün tanımam kesinlikle tercihinizi bu üründen yana yapın. Bu hızlarda ve kalitede bir mouse bu fiyata yok. 1 adet kalmış yazıyor kaçırmayın.
Yalnız 480TL DEĞİL 580TL fiyatı 480TL yazdığınız için söyledim
Yanlış link paylaşmışım Big Grin Razer Basilisk V2 - 479.00 TL burada aynı ürün indirimde ve 1 adet kalmış.
(31/03/2020, Saat: 19:01)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yanlış link paylaşmışım Big Grin Razer Basilisk V2 - 479.00 TL burada aynı ürün indirimde ve 1 adet kalmış.
Teşekkürler.peki klavye olarak ne alabilirim
Ona bütçe nedir?
(31/03/2020, Saat: 19:22)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ona bütçe nedir?
Söylemiş olduğunuz mouse yi satın aldım. Teşekkürler tekrardan. 
Ona bütçem de o fiyatlar olursa daha iyi olur ama dediğim gibi tepkime süresi ne kadar az olursa o kadar da iyi benim için
Stok miktarı halen daha 1 bizi kandıyorlar stok yok diye Big Grin Aldığınız ürün çok iyi hayırlı olsun. ASUS TUF Gaming K7 ürünü 1 hafta önce 500 TL küsürdü keşke o zaman sorsaydınız dünyanın en hızlı anahtar teknolojisi olan optik anahtarlara sahip 100 milyon tuş ömürlü su ve toz geçirmez bir klavye almış olurdunuz ama şuan ki fiyat 900-1000 TL arası yani bunu bir daha indirim olmaz ise geçiyoruz. Şansınıza küsün. Smile 

XPG SUMMONER Cherry MX Blue Switch RGB Oyuncu Klavyesi - 599,00 TL - Kaliteli bir şey olsun bari diye düşündüm. 100 TL daha çıksanız bunu alabilirsiniz bütçeniz var mı? Kaliteli bir üründür mavi anahtarlar zaten hızlı bir anahtar türüdür.
(31/03/2020, Saat: 19:41)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Stok miktarı halen daha 1 bizi kandıyorlar stok yok diye Big Grin Aldığınız ürün çok iyi hayırlı olsun. ASUS TUF Gaming K7 ürünü 1 hafta önce 500 TL küsürdü keşke o zaman sorsaydınız dünyanın en hızlı anahtar teknolojisi olan optik anahtarlara sahip 100 milyon tuş ömürlü su ve toz geçirmez bir klavye almış olurdunuz ama şuan ki fiyat 900-1000 TL arası yani bunu bir daha indirim olmaz ise geçiyoruz. Şansınıza küsün. Smile 

XPG SUMMONER Cherry MX Blue Switch RGB Oyuncu Klavyesi - 599,00 TL - Kaliteli bir şey olsun bari diye düşündüm. 100 TL daha çıksanız bunu alabilirsiniz bütçeniz var mı? Kaliteli bir üründür mavi anahtarlar zaten hızlı bir anahtar türüdür.
Aynı sitede 549 Tl'ye Steelseries'in apex 3 model klavyesi var bunu şunun için diyorum Steelseries markalar ürünlere laf denilmiyecek kadar kaliteli oldukları için Bi söyliyim dedim
Big Grin güldüm ama yanlış anlamayın şey sadece şunu soracağım size marka bazlı mı seçim yaparsınız yoksa ürünün sundukları mı? SS markasının Apex 3 ve 5 modelleri mebran klavyeler yani mekanik değiller fiyatları saçma bir seviyede Big Grin gülüyorum o fiyatlara sadece. Mebran klavye anahtarları ne hızlıdırlar ne uzun ömürlü size önerdiğmi klavye mavi anahtar mekanik 50 milyon basım ömürlü hızlı anahtarlara sahip. XPG markası çok kaliteli oyuncu ekipmanları yapan bir ADATA markasıdır. Daha anlatayım mı bilemiyorum SS filan en iyisi gibi bir düşünceniz olmasın ürün inceleyin marka değil.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7