PC Hocası Forum

Tam Versiyon: Battfield 4 nerden alınmalı ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar ben Bf 4 alıcamda Originde orjinal sitede 19.99 € cıvari buda 70 TL civarına denk geliyor GittiGidiyorda 35 tl normal haliin buldum bunu alıp originden ayarlarsak sorun çıkarmı bide MP oynayabilirmiyiz ?  Huh Huh Huh Huh Huh

Edit : GittiGidiyor gibi sitelerden aldığınızda Origine oyuna CD Key yazarak aktif edip Mp oynama şansınız oluyormus bilginize farklı platforlardan bilmiyorum ama !!
Origin üzerinden ayarlanabiliyor diye biliyorum. Ancak oradaki satıcılara güvenmek lazım istersen gittigidiyor satıcılarına bu soruyu bir sor derim emin olmak adına..
Tamam ben bi arkadaş sordum güvenilir dedi almış oynuyormuş teşekkürler bilgilendirdiğin için sende rep verdim +++++
torrent Angel
Rurouni a:SD:ASdasd
Bende Gittigidiyordan Bf4 Fifa 15 falan aldım bir sıkıntı yok rahat ol.bir kod veriyorlar origine giriyorsun sanki originden almış gibi oluyor zaten.
Galiba aldığım tek orjinal oyun mount&blade di o da Türk oyunu diye Big Grin
Ben ilk defa steamdan aldıydım cs:go oda multide 10fps Big Grin yapacanız pc nin :Saddsada