PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 100 TL bandında makrolu mouse önerisi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Genelde Knight Online oynuyorum. Bu yüzden makrolu bir mouse arıyorum. Biraz araştırdım ama yüksek fiyatlı mouseler çıktı. Daha uygun f/p ürünü bilen var mı?
Bütçeniz 100 TL ise biraz bakmam gerek. Bu fiyata yazılım destekli bir mouse bulmak biraz zor.

Rampage SMX-R27 Voyager 7200 DPI RGB Makrolu Gaming Oyuncu Mouse - 84 TL
Rampage SMX-R85 Gentle 6400 DPI RGB Makrolu Oyuncu Mouse - 90 TL
Rush Archer RM48 12800 DPI RGB Makro Oyuncu Mouse - 103 TL

Bu ürünler gayet iyi ürünler bu fiyata alınabilir.
(08/07/2020, Saat: 00:13)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bütçeniz 100 TL ise biraz bakmam gerek. Bu fiyata yazılım destekli bir mouse bulmak biraz zor.

Rampage SMX-R27 Voyager 7200 DPI RGB Makrolu Gaming Oyuncu Mouse - 84 TL
Rampage SMX-R85 Gentle 6400 DPI RGB Makrolu Oyuncu Mouse - 90 TL
Rush Archer RM48 12800 DPI RGB Makro Oyuncu Mouse - 103 TL

Bu ürünler gayet iyi ürünler bu fiyata alınabilir.

Çok sağ ol. Birde benim şu anda kullanmış olduğum asus tuf gaming m3 var. Bunun makro özelliği var mı?
Evet makro özelliği bulunan bir mouse.Sol tarafta stratejik olarak konumlandırılmış 2 adet fonksiyonel tuş bulunuyor asus armoury 2 yazılımı üzerinden macro atama şansınız var.
https://www.asus.com/tr/Keyboards-Mice/T..._Download/ buradan Armoury Crate yazılımını indirerek ayar yapabilirsiniz.

Başka bir sorunuz var mı?
(08/07/2020, Saat: 08:20)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet makro özelliği bulunan bir mouse.Sol tarafta stratejik olarak konumlandırılmış 2 adet fonksiyonel tuş bulunuyor asus armoury 2 yazılımı üzerinden macro atama şansınız var.

(08/07/2020, Saat: 08:30)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]https://www.asus.com/tr/Keyboards-Mice/T..._Download/ buradan Armoury Crate yazılımını indirerek ayar yapabilirsiniz.

Başka bir sorunuz var mı?

Adamsınız adam ! Smile
Başka sorularınız için yine bekleriz Smile