PC Hocası Forum

Tam Versiyon: g102 vs rival 110 vs rival 300 vs zowie fk1
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Başlıktaki modellerden birini ikinci el veya sıfır satın alacağım.

Şuanda ki mousem g300s elime oturuyor çok az küçük geliyor ve tıkları bozulmaya başladığı için değiştireceğim

Sürekli CS:GO oynadığım için FPS tarzı oyunlara daha yatkın olan bir mouse lazım.Elim Küçük-Orta arası tutuşum PALM.
SS Rival 3 alın. 300 IPS Tarama + 35G Hızlanma + 8200 DPI Hız + 60 Milyon Tuş Ömrü olan piyasadaki en hızlı ve en iyi özelliklerdeki F/P mouse ürünüdür.

G102 vs 110 vs 300 ve Zowie FK1 bu ürünler yukarıdaki özelliklerin yarısı kadar anca.
O kadar bütçem yok maalesef.Zaten zowie veya ss300 alırsam ikinci el alacağım
İkinci el alacaksanız razerin ürünlerine bakmanızı önerirm özellikle razer deathadder çok güzel bir mouse seçeneği fiyat araştırması yapın çok fark yok ise almanızı öneririm
Enes 'e katılıyorum 2. el bakacaksanız Razer ürünlere bakabilirsiniz. Hızlı sensörlere sahip çok fazla ürün var Razer markasında. Ayrıca 2. el alacaksanız Rival 3 ürününüde alabilirsiniz zaten sıfırı 250-300 TL arasında 2. el olarak bütçenize uygun olacaktır.
bütçeme uyan razer mouselara baktım.
Mamba wireless , abysuss , deathadder3500 (kötü deniyor) , deathadder 2013 ve deathadder elite var.

Bunlar arasında elimin boyutu, palm tutuşuma bakılırsa hangisi ?
Deathadder Elite çok iyidir 450 IPS Tamarama + 50G hızlanma + 16.000 DPI kaliteli hızlıdır onu alabilirniz.
Yani Deathadder Elite > rival 300,g102,rival 110 ve zowie fk1 diyorsunuz.

Bu arada esporcular çoğunlukla zowie kullanıyor bildiğim kadarıyla zowienin sensörlü daha kaliteli diye biliyordum
Deathadder Elite > Rival 3 > Rival 300 > Rival 110 > G102 > Zowie Fk1 diyorum.
Uğurun önerdiği gibi razer deathadder bulabilirseniz bütçenize uygun 2.el mutlaka alın