PC Hocası Forum

Tam Versiyon: 5999 TL PCH F Class 1.2 Gold I R5 3500 RTX2060 6GB 16GB DDR4 480GB SSD
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
https://www.incehesap.com/gamepower-horizon-gaming-mesh-panel-650w-80-bronze-dahili-psu-4-120mm-rgb-fan-fiyati-46450/

arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum fakat sanırım bazı değişiklikler yapmam gerekiyor

ssd yi adata yapmayı düşünüyorum 480 uzun ömürlü olarak yetmez ama 5-6 ay sonra 1tb hdd alabilirim

AMD Ryzen 5 3500 AM4 3.60Ghz 16MB Tray Fanlı İşlemci işlemcide böyle bişey yazıyor tray fanlı işlemci ne anlama geldiğini bilmiyorum açıklarsanız sevinirim

ayrıca neleri yükseltmeliyim

bu fiyata bunun gibi benzer varsa tavsiyelerinizi alırım


ayrıca1.5-2k civarı 144hz 1ms monitör tavsiyesi verirsenizde çok iyi olur curved daha güzel gözükğyor gözüme ama olmasada olur zararı varsa açıklarsanız sevinirim
Tray işlemciler kutusu olmayan aynı sıfır ve garantili işlemci anlamına geliyor. Tray tepsi demek ve satış kanallarına toplu tepsi ile çok daha fazla gönderim yapılabiliyor. Bu yüzden bazı işlemcilerin Tray/MPK versiyonları satılıyor. Birebir aynı garanti süresi, soğutucu ve sıfır işlemciyi size dış kutusu olmadan gönderiyorlar. NOT : Genelde sadece sistem toplamalarında kullanılır. Kutusu olmadığından kargo sorunu olabileceği için sistem toplamalarında montajı yapılıp gönderilir.

Şuan AOC ürünlerinden kampanya var. Aşağıdaki ürünleri alabilirsiniz.
Curved olmayan versiyonlar daha hızlı ve panel olarak daha kaliteli ama Curved versiyonlarda standartların gayet üzerinde bir kalite ve hıza sahip. Yani 2 ürün ailesinden tercih yapabilirsiniz. 

Sistem için ise şunları yapın.
PCH F Class 1.2 Gold bu sistemin anakartın BULK modelden çıkartın sonraki Asus Prime B450M-A modeli seçin. SSD diski Toshiba Kioxia Exceria model seçin Adata SU630 modelden daha iyi bir SSD disktir. Son olarak kasayı Cougar Gemini S Silver RGB 600W 80+ bu model seçin. Gamepower kasa içinde Gamepower iyi olmayan bir PSU var onu asla önermem. Bu şekilde sistem 6300 TL yapıyor. Sistem en ucuz haliyle en iyi kalitede bu şekilde oluyor.