PC Hocası Forum

Tam Versiyon: EXCALIBUR SM.CS-GX6-B mause padlerde sorun yaşıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
bu maustan kullanan varsa hangi mause pad de oynuyor yazabilirmi
Mouse alt kısmında bulunan kaygan plastik kısmıno temizleyiniz ayrıca mouse pad için ise logitech ve hyperX modellerinden satın alabilirsiniz.Bütçeniz nedir öneri yapabilirim?

Ayrıca boyut olarak nasıl bir pad düşünüyorsunuz ?
(19/09/2020, Saat: 17:42)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mouse alt kısmında bulunan kaygan plastik kısmıno temizleyiniz ayrıca mouse pad için ise logitech ve hyperX modellerinden satın alabilirsiniz.Bütçeniz nedir öneri yapabilirim?

Ayrıca boyut olarak nasıl bir pad düşünüyorsunuz ?

para sıkıntım yok istediğin birini önerebilirsin boyut 40x30 kullanıyorum genelde. yeni aldığım padi okumadı ilginç şekilde
LOGİTECH 40x30
HyperX

Bu ürünler çok kaliteli fakat sorunun mouse da olmadığına eminseniz alın eğer sorun mouse ise boşuna para vermeyin
(20/09/2020, Saat: 14:28)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]LOGİTECH 40x30
HyperX

Bu ürünler çok kaliteli fakat sorunun mouse da olmadığına eminseniz alın eğer sorun mouse ise boşuna para vermeyin

https://urun.n11.com/mouse-pad/bloody-tk...P299542706
bu üründen almıştım en son bunu okumuyor mesela mause da sıkıntı varmı onada emin olamadım
Yüksek olasılık mouse ile alakalı bir sorun var mouse pad ileri derece etkili değil çünkü.Ürünün  garantisi varsa garantiye verin bence
(20/09/2020, Saat: 16:31)Enes Yavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yüksek olasılık mouse ile alakalı bir sorun var mouse pad ileri derece etkili değil çünkü.Ürünün  garantisi varsa garantiye verin bence

yardımınız için teşekkür ederim.
Başka sorularınız için yine bekleriz.