PC Hocası Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mesaj
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Konularda yorum falan gelince özel mesaj a geliyor oynadınızmı ne yaptınız Smile
Evet nasıl olmuş yeni sistem ? Smile
Bence iyi olmuş cevap verdiğim konuları takip edemiyordum güzel bir uygulama iyi forumlar
Sistem 10 numara ben de düsünüyordum aslında boyle bi sistem yapsalar iyi olur diye yoksa forumda o konudan o konuya ne yazılmış diye sürekli bakacaktık elinize sağlık

Oğuzhan

Evet benim de dikkatimi çekti güzel olmuş
Teşekkürler arkadaşlar, geliştirmelere devam. Forum rütbelerinde sürprizimiz var Smile
(26/04/2016, Saat: 20:20)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler arkadaşlar, geliştirmelere devam. Forum rütbelerinde sürprizimiz var Smile

Yoksa askeri sistem mi geliyor Big Grin

(general,subay vb.)
(26/04/2016, Saat: 20:22)smart38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26/04/2016, Saat: 20:20)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler arkadaşlar, geliştirmelere devam. Forum rütbelerinde sürprizimiz var Smile

Yoksa askeri sistem mi geliyor Big Grin

(general,subay vb.)

Yok o zaman kullanıldı da, hiç kullanılmamış bir sistemin peşindeyiz Smile
(26/04/2016, Saat: 20:25)OceanLaB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26/04/2016, Saat: 20:22)smart38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yoksa askeri sistem mi geliyor Big Grin

(general,subay vb.)

Yok o zaman kullanıldı da, hiç kullanılmamış bir sistemin peşindeyiz Smile

O zaman hayırlı işler Wink beklentim yüksek  Wink

Oğuzhan

Bekliyorum  Big Grin
Sayfalar: 1 2